USG piersi w Warszawie

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Famfatal
Posty: 33
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:35

USG piersi w Warszawie

Post autor: Famfatal »

proszę dziewczyny, które robiły o opinie, gdzie i ile kosztuje. Muszę zrobić za kilka dni, bo mnie boli, a lekarz wykrył jakieś zgrubienie. Bardzo proszę o pomoc.
Łucjaa

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: Łucjaa »

Ja w listopadzie robiłam w Wilmedzie na Wilanowie. U nich bardzo krótko się czeka na termin badania. Przedzwoń jutro to Cię zapiszą.
deneks

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: deneks »

Multimed ma kilka przychodni w Warszawie - polecam wybrać się właśnie tam, od razu będzie opis, rekomendacje i opcja konsultacji. Ogólnie, jeśli macie zalecenie szybkiego załatwienia badania, to tylko prywatnie - wizytę miałam w ciągu kilku dni, wszystko zostało załatwione bardzo profesjonalnie. Wizyta na godzinę, informacje o przygotowaniu, następnie opis wyniku, sugestie, co dalej. Cóż... dla mnie załatwianie badania tak powinno wyglądać i byliśmy tam już przy dwóch różnych okazjach - w każdym przypadku chodziło o USG i zawsze to było załatwione perfekcyjnie.
martama

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: martama »

Potwierdzam. Multimed w Wawie to pewniak. Wszystko mieliśmy zorganizowane na najwyższym poziomie. W sensie z zapowiedzią, co wcześniej, przypomnieniem o badaniu i załatwieniem wszystkiego od ręki. Weszłam i od razu miałam zrobione badanie. Miałam konsultację i zalecenia. W zasadzie wszystko mi załatwiono od ręki. Świetna robota, załatwiona wzorcowo. Moim zdaniem robienie badań w przypadkowych miejscach i na starym sprzęcie nie ma sensu. Przecież tutaj chodzi o pewność, że wszystko jest w porządku.
schatzzi

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: schatzzi »

Najszybciej USG w Warszawie zrobisz w klinice enel sport :)) Kojarzysz? Byłaś tam kiedys? Ja robiłam jeszcze biopsje gruboigłowa piersi pod kontrolą USG tale to zrobisz tylko w oddziale na Łazienkowskiej to jest tam obok stadionu. Tak samo jeśli chodzi o cienkoigłowa. Klinika jest czynna do późnych godzin jak dobrze pamiętam do 21.00 chyba więc bez problem się umówisz tak żeby Ci pasowało godzinowo i żeby nie czekać na badanie nie wiadomo ile :))
Awatar użytkownika
zakolta
Posty: 73
Rejestracja: 23 kwie 2020, 8:00

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: zakolta »

Na spokojnie dzwońcie do Multimedu. Nam się udało załatwić bardzo przyjemny termin - po kilku dniach. Na pewno u nich dużą różnicę robi organizacja tego wszystkiego. Po prostu widać tutaj nastawienie na perfekcję, nie ma żadnej odwalanki, widać jest zaangażowanie. Wizyta na godzinę, opcja konsultacji, przygotowanie do samego badania. No i sprzęt - nigdy nie widzieliśmy takiego wyposażenia - imponujące. Nie warto czekać z badaniami - im szybciej to załatwicie, tym szybciej też będziecie spokojniejsi.
pikato

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: pikato »

Potwierdzam. Załatwiałam przez Multimed. Chyba największą różnicę zrobiło to, że po prostu wizyta była załatwiona ekspresowo. Nie trzeba było wieki na to czekać, wszystko szybko ogarnięte. I okazuje się, że można zrobić badanie profesjonalnie i szybko. Podoba mi się, że dzwonią, żeby przypomnieć o badaniu. Mówią, jak się przygotować. Pozwalają od razu załatwić sobie konsultację i to jest naprawdę fajne.
midana

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: midana »

Potwierdzam. Byłam w Multimedzie 2 tygodnie temu. Wizytę miałam po 5 dniach od pierwszego telefonu. Jak dla mnie to poszło imponująco. Podoba mi się to, że przypominają o wszystkim. Tzn. mówią, jak ewentualnie się przygotować. Przypominają o godzinie wizyty, badanie odbywa się bez żadnych opóźnień, nie siedzę dwie godziny w oczekiwaniu. Do tego nowoczesny sprzęt i podsumowując - nie ma się o co czepiać. Świetnie załatwiony temat.
sarika

Re: USG piersi w Warszawie

Post autor: sarika »

Co do Multimedu to mogę jedynie przyznać, że tam wszystko przebiega dokładnie tak, jak powinno. Przerabiałam ten temat dokładnie. Pytałam w różnych miejscach. U nich udało się badanie zrobić szybko, w kilka dni. Nie wymagali skierowania, dali możliwość konsultacji, znałam zalecenia. Okazuje się, że to wszystko może przebiegać w takim tempie, jak należy, żeby faktycznie pomóc.
ODPOWIEDZ