USG 4d

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
oła11

USG 4d

Post autor: oła11 »

Cześć, czy polecicie mi ginekolog, u której wykonam usg 4d kraków? Bardzo proszę o sprawdzonych lekarzy. Z góry dziękuję!
tropta

Re: USG 4d

Post autor: tropta »

Ja akurat robiłam to w Wawie - w Multimedzie. Oni mają kilka oddziałów, również pod miastem. U mnie to akurat było załatwione przy okazji, ale przynajmniej ekspresowo. Weszliśmy bezpośrednio po pojawieniu się na miejscu, nie było stania i czekania na badanie. Od razu załatwione. A samo USG 4D robi kolosalne wrażenie. W poprzedniej ciąży miałam 3D i to już był konkret. A teraz? Wszystko bardzo dokładnie widać. Nie wiem, czy to kwestia rodzaju sprzętu, ale tak właśnie tam było. To był zdecydowanie dobry krok.
Awatar użytkownika
zakolta
Posty: 73
Rejestracja: 23 kwie 2020, 8:00

Re: USG 4d

Post autor: zakolta »

Co do Multimedu - mogę tylko potwierdzić. Wyposażenie na najwyższym poziomie, na miejscu wszystko wygląda tak, jak powinno, niczego tam nie brakuje, angażują się, wchodzisz na godzinę. Samo badanie jest niesamowite. Widziałam, jak moje dziecko ziewa. Dla mnie już 3D było mega przygodą. Jeśli zastanawiacie się, czy robić, to tak - zdecydowanie polecam. Warto było na to iść!
mitana

Re: USG 4d

Post autor: mitana »

Tak, potwierdzam. Można bez żadnych obaw pójść do Multimedu i wszystko powinno być załatwione tak, jak trzeba. Jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Ogólnie nie sądziłam, że to w ogóle da się tak załatwić. Poszło ekspresowo, bez żadnych komplikacji. Na pewno szacunek za jakość wyposażenia, bo wszystko pachnie nowością. Przypomnieli o wizycie, o odpowiednim przygotowaniu. Czemu nie zawsze tak przebiegają badania w tym kraju?
tronda

Re: USG 4d

Post autor: tronda »

Potwierdzam - niesamowite wrażenie robi to badanie. Widok jest niewiarygodny i robi różnicę. Strasznie mi się podobało to, co zobaczyłam. Było tak, jak piszecie. Też byłam w Multimedzie. Krótkie oczekiwanie na badanie. Na miejscu weszłam od razu, bez żadnego czekania. Ogólnie wyposażenie tego miejsca robi ogromne wrażenie, świetnie to wygląda. I moim zdaniem dokładnie tak to powinno przebiegać. Jak to wygląda z Waszej perspektywy?
katarda

Re: USG 4d

Post autor: katarda »

Tak, to robi kolosalne wrażenie, a może nawet szokujące. Maluszek, który sobie ziewa w brzuszku ;-) Co do organizacji w Multimedzie - tak powinno wyglądać podejście do ciężarnych. Nie czekałam na miejscu ani minuty, weszłam od razu. Dzwonili, aby przypomnieć wizytę, powiedzieli, jak mam się przygotować i tak to powinno wyglądać. Czyli jednak da się zrobić badanie i całość zrealizować na wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ