Tlenoterapia a leczenie migreny?

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
mamuśka17

Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: mamuśka17 »

Czy ktoś z Was może cierpi na migrenę i leczy ją tlenem? Na wielu portalach czytałam o tym, że tlen pomaga łagodzić objawy migreny. Na https://24medyczny.pl/kategoria-produkt ... ory-tlenu/ są dostępne koncentratory tlenu do terapii domowej. Czy warto taki sprzęt kupić?
Awatar użytkownika
karsa
Posty: 100
Rejestracja: 25 mar 2019, 22:15

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: karsa »

Teraz już wiem, że są różne rodzaje migreny. Dlatego też sposoby leczenia mogą być różne. Podstawa to ustalenie przyczyny takiego stanu rzeczy. Ja nie od razu swoje objawy skojarzyłam z okresem. A okazało się, że mam migrenę menstruacyjną. Teraz stosuję tabletki antykoncepcyjne belara i jest dużo lepiej. Tyle, że przy migrenie inaczej się je bierze niż przy zabezpieczaniu się. To już lekarz wszystko mówi.
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 136
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:32

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: Mary Jane »

Migrena bardzo często może dawać się we znaki, dlatego warto stosować różnego rodzaju zabiegi aby zmniejszać ból. Jednym z takich zabiegów są różnego rodzaju masaże, jak na przykład masaż polinezyjski, który ma na celu zrelaksowanie nas i odstresowanie. A stres może być częstą przyczyną migreny, dlatego taki masaż może pomóc.
Michał

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: Michał »

Tlenoterapia daje rozległe i ogromne korzyści zdrowotne. Ja o tym wiele razy czytałam ale nie brałam nigdy udziału w takiej terapii. Można zapisać się do Centrum medycznego z Łodzi http://www.hiperbarycznalodz.pl/ na tlenoterapie bo oni posiadają odpowiednie komory.
Awatar użytkownika
fringilavigo
Posty: 200
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:20

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: fringilavigo »

Również jestem zdania, że tlenoterapia jest dla nas bardzo korzystna. Sama zdecydowałam się na to by wypożyczyć sprzęt u https://koncentratory-tlenu-wypozyczaln ... enoterapia i efekt działania okazał się naprawdę świetny. To ogólnie alternatywa bardzo dobra dla kazdego :)
Bożena986

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: Bożena986 »

Szczerze mówiąc nie wiem jaka jest skuteczność tego rozwiązania ale jak wiadomo najlepiej pytać u źródła. https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/ ... estochowa/ Zostawiam Ci namiary do zaprzyjaźnionej firmy z Częstochowy która ma w swojej ofercie koncentratory tlenu więc powinni wiedzieć.
Awatar użytkownika
debra
Posty: 177
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:17

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: debra »

Komora normobaryczna i zabiegi tlenem mogą naprawdę przynieść pozytywne skutki w leczeniu migreny. Dopiero co czytałam na https://lifechamber.pl/ jak dokładnie wyglądają takie zabiegi, gdzie można je wykonywać, w jakiej cenie. Normobaria jest nieinwazyjną i bezpieczną metodą, nie niesie ryzyka skutków ubocznych. Myślę, że warto przemyśleć temat.
ODPOWIEDZ