Testy Vega - gabinet

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Ezgi
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2019, 10:31

Testy Vega - gabinet

Post autor: Ezgi »

Lekarz w przychodni odsyła mnie z kwitkiem. Nawet nie chce dać skierowania do innego specjalisty, bo jego zdaniem nie ma podstaw. A ja czuję, że coś mi jest. Pomogła mi przyjaciółka i jej zaprzyjaźniony gabinet https://www.ensoel.pl/. Dzięki testom Vega zdiagnozowano moją przypadłość i rozpoczęto leczenie, skuteczne. Dzięki Ewa, że mnie tam zaprowadziłaś :) A jak wyglądała wasza historia?
ola.kraśko

Re: Testy Vega - gabinet

Post autor: ola.kraśko »

Ezgi, my z rodzinką do Lux Med na wszelkie badania diagnostyczne chodzimy gdy pojawia się taka konieczność. Ja USG robiłam przy ul. Pilotów w Krakowie mama zaś miała wykonywany tutaj rezonans. Żadnych kolejek, opóźnień, obsługa bardzo życzliwa, także polecam.
Ćma

Re: Testy Vega - gabinet

Post autor: Ćma »

Skoro lekarz rozkłada ręce, wziłebym problem w swoje i zaczeła od badań profilaktycznych. Aktualnie mozna skorzystac z tego pakietu dla kobiet w diagnostyce https://diag.pl/sklep/pakiety/e-pakiet-dla-kobiet/ To 20 najwazniejszych badań, które powinnismy robic chociaz 2 razu w roku plus badanie stężenia markerów nowotworowych. Z kodem grudzien15 obowiazuje dodatkowy 15% rabat
ODPOWIEDZ