szkła kontaktowe

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
mina1963
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2023, 17:58

szkła kontaktowe

Post autor: mina1963 »

Współcześnie szkła kontaktowe nosi naprawdę dużo osób, ale nie wiem, czy mimo wszystko są popularniejsze od okularów. Chyba nadal są osoby, które uważają, że okulary są lepsze, ale ja zdecydowanie preferuję soczewki ze względu na większą wygodę podczas noszenia. Chcielibyście opowiedzieć, co wy wolicie i dlaczego? Fajnie będzie poznać zdanie innych :)
Kama

Re: szkła kontaktowe

Post autor: Kama »

Nie jestem zwolenniczką szkieł kontaktowych. Mam na tyle problemy z oczami, a konkretnie ich łzawieniem, że noszenie kontaktów byłoby dla mnie zbyt uciążliwe. Niestety ale nie jest to rozwiązanie dla każdego.
bajaga

Re: szkła kontaktowe

Post autor: bajaga »

Chciałabym naprawdę wiele wiedzieć odnośnie okularów, ale i tego, jak z nich odpowiednio korzystać. Dlatego powiedzcie mi, czy warto w takim układzie zamawiać szkła kontaktowe online ? Czy lepiej iść do salonu optycznego i o wszystko tam odpowiednio wypytać?
Awatar użytkownika
Kotwica
Posty: 115
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:04

Re: szkła kontaktowe

Post autor: Kotwica »

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem soczewek kontaktowych, sprawdź różne rodzaje soczewek dostępne na https://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz soczewek na krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm, znajdziesz tam informacje na temat różnych opcji. Znajdź soczewki, które spełnią Twoje potrzeby i pozwolą cieszyć się świetnym widzeniem!
palto22

Re: szkła kontaktowe

Post autor: palto22 »

Myślę, że soczewki są zawsze dobrym wyborem w momencie, kiedy korzystamy z jakiś sportów, aktywności lub kiedy po prostu okulary nie są dla nas wygodne. Weźcie pod uwagę acuvue soczewki . Możecie sprawdzić, czy będą odpowiednie dla Was. Pamiętajcie, aby dobrze dobrać parametry i stosujcie nawilżające krople do oczu.
ODPOWIEDZ