Studia

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Timon
Posty: 253
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:46

Studia

Post autor: Timon »

Według mnie warto się najpierw dobrze zastanowić zanim zdecydujemy się na jakiś konkretny kierunek studiów. Wydaje mi sie, że trzeba myśleć przyszłosciowo. Możesz popatrzeć na ten https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 0,54,17845 , kierunek wydaje mi sie, że warto brać go pod uwagę wybierając kierunek studiów.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 234
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:15

Re: Studia

Post autor: Bodzio12 »

Zdecydowanie zgadzam się z tobą żeby wybrać dobry kierunek studiów należy myśleć przyszłościowo. Według mnie dobry kierunek to informatyka https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ co myślicie? Sprawdzony i przyszłościowy.
Awatar użytkownika
babeczka90
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:25

Re: Studia

Post autor: babeczka90 »

Może studia strategia reklamy i PR? To bardzo przyszłościowy i niezwykle trafiony pomysł dla każdego, kto uwielbia świat mediów oraz dba o jak najwyższe standardy w tym wymiarze. Jeśli chcesz wykształcić się w tym kierunku na najwyższym poziomie, zajrzyj na https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/strate ... lamy-i-pr/ i zaaplikuj już na najbliższy semestr!
Gośkaa

Re: Studia

Post autor: Gośkaa »

Bodzio12 pisze: ↑12 maja 2020, 9:59 Zdecydowanie zgadzam się z tobą żeby wybrać dobry kierunek studiów należy myśleć przyszłościowo.
Tak i nie! W dobie koronawirusa widać, że wszystko może się zmienić w mgnieniu oka. Najważniejsze to wybrać w zgodzie z własnymi umiejętnościami i zainteresowaniami. W końcu wybieramy nie tylko kierunek studiów, ale również kierunek życiowy! Obecnie jestem nauczycielem w prywatnej szkole. Od października idę na Studia podyplomowe dla nauczycieli Kraków https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/c ... a-studiow5. Zawsze warto się dokształcać.
elinna

Re: Studia

Post autor: elinna »

wybór uczelni zależy przede wszystkim od tego, jakie kierunki Was interesują. Jeśli jest to na przykład psychologia to sprawdzcie sobie ofertę Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Doświadczona kadra wykładowców, super atmosfera, świetna organizacja zajęć.
sonika

Re: Studia

Post autor: sonika »

Jesli komuś się marzą kierunki medyczne, to warto zerknąć sobie na ofertę tej szkoly policealnej https://www.collegium.com.pl/rekrutacja , mozna wybrać sposrod wielu zawodów, kazdy znajdzie tu cos dla siebie
ODPOWIEDZ