strach przed stomatologiem

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Kiśts

strach przed stomatologiem

Post autor: Kiśts »

Dziewczyny panicznie boje się dentysty kilka lat temu miałam leczenie kanałowe, kilkukrotna dawka znieczulenia a ja czułam dosłownie wszystko, trzymali mnie na siłę na fotelu... czy na któraś z Was po prostu nie działają znieczulenia czy może tez tak kiedyś miałyście a po zmianie dentysty na lepszego wszystko minęło i chodzicie bez takiego panicznego lęku?
Niestety ale czeka mnie wizyta a niesamowicie się boje i przy próbie dzwonienia od razu mam łzy w oczach, bo wiem co mnie czeka
(Mam 21 lat xd)
Musterś

Re: strach przed stomatologiem

Post autor: Musterś »

Wszystko zależy od lekarza. Ja kiedys chodziłam do takiej babeczki starszej co nie dawala znieczulenia wogole i tak strasznie powoli wszystko robila. Godzinę nawet to trwalo. No ale wtedy chodziłam z mama bo bylam jakos w gimnazjum. Dramat byl. Teraz mam tak super dentystę ze szok. Jak daje zastrzyk to prawie wogole nie czuć, szybko robi, 15 minut i koniec :)
https://medycynaestetycznakrakow.pl/kie ... -kanalowe/

A na stronie jest opisane, w jakich sytuacjach konieczne jest takie leczenie kanałowe Poczytaj sobie.
ODPOWIEDZ