przeszczep włosów

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Mią

przeszczep włosów

Post autor: Mią »

Hej wszystkim. Od pewnego czasu a dokładniej od porodu, mam straszny problem z włosami. Myślalam, ze jest to po prostu przejściowe, ale niestety nie :( Mam takie przerzedzone włosy, miejscami łyse. Coś co mi może pomoc to przeszczep wlosów. I stąd moje pytanie, czy ktoś miał może przeszczep? Albo co o tym myslicie ?
Dalią

Re: przeszczep włosów

Post autor: Dalią »

Mią pisze: ↑13 maja 2021, 18:58 Hej wszystkim. Od pewnego czasu a dokładniej od porodu, mam straszny problem z włosami. Myślalam, ze jest to po prostu przejściowe, ale niestety nie :( Mam takie przerzedzone włosy, miejscami łyse. Coś co mi może pomoc to przeszczep wlosów. I stąd moje pytanie, czy ktoś miał może przeszczep? Albo co o tym myslicie ?
A probowalaś np takich specjalnych masek typu biovax itd, na porost włosów, one są stosowane dla osób przy chemioterapii.
Mią

Re: przeszczep włosów

Post autor: Mią »

Dalią pisze: ↑13 maja 2021, 19:51
Mią pisze: ↑13 maja 2021, 18:58 Hej wszystkim. Od pewnego czasu a dokładniej od porodu, mam straszny problem z włosami. Myślalam, ze jest to po prostu przejściowe, ale niestety nie :( Mam takie przerzedzone włosy, miejscami łyse. Coś co mi może pomoc to przeszczep wlosów. I stąd moje pytanie, czy ktoś miał może przeszczep? Albo co o tym myslicie ?
A probowalaś np takich specjalnych masek typu biovax itd, na porost włosów, one są stosowane dla osób przy chemioterapii.
Tak :( I nic mi to specjalnie nie daje :( Jedynie co mi zostaje to po prostu przeszczep włosów :( Szukam jakiejś godnej polecenia kliniki. Z początku myślalam o wylocie do Turcji.
Dalią

Re: przeszczep włosów

Post autor: Dalią »

Tak :( I nic mi to specjalnie nie daje :( Jedynie co mi zostaje to po prostu przeszczep włosów :( Szukam jakiejś godnej polecenia kliniki. Z początku myślalam o wylocie do Turcji.
[/quote]

Ja bym się zastanowiła nad tą Turcją. Tzn słuchaj jak chcesz, ale tutaj w razie czego masz lekarzy na miejscu i tyle. ja to bym tak zrobiła. co do kliniki, to nie wiem słuchaj skad jesteś. u nas w Warszawie jest klinika Elite ;)
Żaneta

Re: przeszczep włosów

Post autor: Żaneta »

Uważam, że warto najpierw spróbować nieinwazyjnych sposobów, bo przeszczep i to za granicą oprócz kosztów niesie za sobą pewne ryzyko. Wiem, bo mój facet poważnie się nad tym zastanawiał, ale na szczęście się nie zdecydował, bo pomogła mu kuracja https://haircure.pl/. Oczywiście efekt nie był natychmiastowy, bo to produkty, które potrzebują czasu, aby zacząć działać, ale włosy mu odrosły.
ODPOWIEDZ