Pomoc lekomanowi

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
królowa
Posty: 24
Rejestracja: 10 sty 2019, 19:50

Pomoc lekomanowi

Post autor: królowa »

Mój partner to cudowny człowiek, ale ma małą wadę - jest lekomanem. Nic pewniejszego nie znajdziesz w jego kieszeni niż listek leków przeciwbólowych. Zaczynam się martwić o jego zdrowie, bo wątroba coraz bardziej daje mu się we znaki. Myślicie, że powinnam interweniować? Przeglądam Ranking ośrodków terapii i dojrzewam do tego, żeby z nim poważnie porozmawiać by skorzystał z fachowej pomocy
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:15

Re: Pomoc lekomanowi

Post autor: sopelek »

Niestety czasem prośby, groźby, kary itd nie pomagają. Wtedy warto zastanowić się co dalej. Coraz więcej jest ludzi uzależnionych od leków i wtedy warto pomyśleć o ośrodku gdzie leczą takie uzależnienia. Warto przejrzeć Ośrodek Wiosenna . Ośrodek to jedyne rozwiązanie które pomoże w leczeniu lekomana i wy rodzice jesteście wtedy przekonani że robicie to dla dobra .
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Pomoc lekomanowi

Post autor: sampre »

Uzależnienie, a raczej wyjście z niego nigdy nie jest łatwe, naprawdę wiem co mówię, bo jestem blisko z osobą, która z tego wychodzi. Ogromne wsparcie i przede wszystkim pomoc odnalazła w miejscu, które jest zbawieniem dla osoby uzależnionej, chcącej się leczyć - Klinika Kuźnia https://klinikakuznia.pl naprawdę mają podejście.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Pomoc lekomanowi

Post autor: Halinka »

Nie ważne czy człowiek uzależniony jest od leków, alkoholu czy internetu. W każdej sytuacji potrzebne jest wsparcie bliskich. Najtrudniejsze jest to, ze nie zawsze wiadomo jak rozmawiać z taką osobą będącą w nałogu. Od tego jednak są psychoterapeuci na przykład w Ośrodku terapii Forest. To bardzo przyjazne miejsce dla pacjentów i ich rodzin. W każdej chwili można się do nich zgłosić i porozmawiać.
ODPOWIEDZ