Początkujący a jazda na rowerze

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Zorda
Posty: 203
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Początkujący a jazda na rowerze

Post autor: Zorda »

Coraz częściej robi się ciepło więc chciałbym jak najbardziej aktywnie wykorzystywać ten czas. Pomyślałem o jeździe na rowerze. Widziałem, ze tutaj https://katalog.bikeworld.pl/2019/web/ mają kilka fajnych modeli. Jak wię wkrece w jazde to moge całe lato tak aktywnie spędzać czas. Nie wiem tylko jaki rower kupić. Co mi podpowiecie?
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Początkujący a jazda na rowerze

Post autor: Halinka »

Długo nie jeździłam na rowerze, a pamiętam, że kiedyś się z nim nie rozstawałam. Codziennie do pracy i później jeszcze przejażdżki po lesie :) Muszę sobie kupić teraz nowy, ale zastanawiam się, jaki najbardziej będzie mi odpowiadał. Siostra ma fitness z tego sklepu i myślę, że taki sam mogłabym sobie kupić. Już go sprawdziłam i jest bardzo wygodny. Chyba też będzie dla mnie najlepszym wyborem.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Początkujący a jazda na rowerze

Post autor: debramorgan »

Jak ktoś z was poszukuje lub zastanawia się nad elektrycznym rowerem, to polecam wam wszystkim sprawdzić pod tym linkiem: https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... niem_e_mtb gdzie znajdziecie naprawdę wiele bardzo rzeczowych artykułów dotyczących tematyki rowerowej i nie tylko.
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Początkujący a jazda na rowerze

Post autor: renia »

Warto na pewno poczytać sobie jak wygląda trening kolarski dla początkujących. Przede wszystkim można się zorientować jakich błędów należy unikać, jak się odpowiednio przygotować oraz jak prawidłowo powinien przebiegać taki trening. Trzeba o wszystko zadbać i się odpowiednio przygotować. Takie cenne rady pomogą sprawić, aby taki trening był naprawdę efektywny.
ODPOWIEDZ