Plasonic IFApro - opinie

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Plasonic IFApro - opinie

Post autor: Renna »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie dobrych sprzętów do gabinetu kosmetycznego? Zależy mi na dobrej cenie i wysokie sprawności, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tella
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:37

Re: Plasonic IFApro - opinie

Post autor: Tella »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości sprzętów do swojego salonu kosmetycznego to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na Plasonic, który świetnie działa na cerę, skórę i jednocześnie odbudowę komórek. Pozdrawiam i koniecznie przetestujecie, bo u nas klientki coraz chętniej się do niego przekonują.
Awatar użytkownika
Marelka
Posty: 33
Rejestracja: 16 kwie 2020, 23:34

Re: Plasonic IFApro - opinie

Post autor: Marelka »

Dokładnie zajrzyj na stronę https://ifapro.pl/plasonic/ i oczywiście mam nadzieję, że z takim wsparciem podejmiecie racjonalną decyzję dla swojego biznesu oraz klientek, bo bez nich żadna firma nie będzie efektywnie działała :)
Awatar użytkownika
Renna
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:33

Re: Plasonic IFApro - opinie

Post autor: Renna »

Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi, na pewno wezmę sobie pod uwagę i mam nadzieję, że coś jeszcze nam się tutaj pojawi. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
FionaSz
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2020, 9:53

Re: Plasonic IFApro - opinie

Post autor: FionaSz »

Ja mam również dobrą opinię na temat sprzętu jakim jest Plasonic, ponieważ świetnie wpływa na stan skóry, jej wygląd, czy nawilżenie i skutecznie radzi sobie z problemami trądzikowymi. Do tego ceny nie jest wysoka, a efekty u klientek są naprawdę bardzo zadowalające :)
ODPOWIEDZ