Peruka medyczna dla osoby onkologicznej?

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
mamuśka17

Peruka medyczna dla osoby onkologicznej?

Post autor: mamuśka17 »

Moja mama w tej chwili jest w czasie leczenia onkologicznego. W związku z tym niezbędna jest peruka. Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-lublin.html jest dostępna oferta i adres salonu w Lublinie do jakiego chcemy się udać. Jednak zastanawiam się jaką perukę wybrać. Jest wiele rodzajów. Czy ktoś z Was ma może doświadczenie i może coś doradzić? I czy w takim wypadku jest możliwość skorzystania z refundacji kosztów?
niśka

Re: Peruka medyczna dla osoby onkologicznej?

Post autor: niśka »

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o peruki tego typu, to koniecznie zajrzyj pod ten adres internetowy: https://peruki-sklep.pl/peruki-radom . Znajdziesz tam sporo ciekawych propozycji, peruk syntetycznych lub naturalnych. W moim mniemaniu, jest to idealne miejsce, aby zakupić perukę, ponieważ ichniejsi pracownicy znają się na rzeczy i wiedzą, co wam doradzić. Poza tym, wybór jest naprawdę szeroki i na pewno coś znajdziecie.
Since

Re: Peruka medyczna dla osoby onkologicznej?

Post autor: Since »

Jeśli chodzi o takich pacjentów z ciężkimi chorobami to właśnie warto zajrzeć na stronę z perukami albo tą wspomnianą, albo jak ktoś mieszka w Kielcach to tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-kielce Widziałam tez że mają chyba jakieś filmiki związane wgl z perukami.
ODPOWIEDZ