Migrena

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
sade2211
Posty: 118
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Migrena

Post autor: sade2211 »

Hej! Potrzebuję jakiś konkretnych i sprawdzonych sposobów na to, jak radzić sobie z migreną. Wiecie może, co robić lub macie do polecenia jakiegoś dobrego lekarza? Migrena strasznie utrudnia mi życie...
Awatar użytkownika
carmel
Posty: 105
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Re: Migrena

Post autor: carmel »

Wiecie co? Moja cała rodzina namawia mnie do tego, abym sprawdziła sobie, jak zadziała toksyna botulinowa na migrenę, ponieważ na stronie https://migrena-botulina.pl/ wyczytali, że to bardzo skuteczny i polecany zabieg. Również zerknęłam sobie na te informacje i muszę przyznać, że bardzo to przyciąga, a szczególnie wtedy, kiedy ktoś ma ochotę pozbyć się migreny. Może ktoś na ten temat wie coś więcej?
Awatar użytkownika
melka92
Posty: 341
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Migrena

Post autor: melka92 »

Faktycznie dr Szymański oferuje zabiegi, które są bardzo lubiane i przede wszystkim polecane przez inne osoby. O toksynie botulinowej też wiedziałam wcześniej i zaskoczyło mnie to, że wystarczy ostrzyknąć głowę botoksem i ból może zniknąć. Chciałam taki zabieg zafundować mojej mamie, ale niestety ma uczulenie na składnik botoksu.
Awatar użytkownika
oxi898
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:31

Re: Migrena

Post autor: oxi898 »

Widzę, że piszecie już tutaj o botoksie, który chciałam polecić, więc podpiszę się pod tym wszystkim, co piszecie. Dr Szymański takim zabiegiem pomógł już wielu pacjentom, więc wydaje mi się, że skuteczność jest bardzo duża. Korzystajcie z takiej metody, bo nie jest ona zagrożeniem, a może tylko pomóc w walce z tym okropnym bólem głowy.
Awatar użytkownika
henia
Posty: 33
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:36

Re: Migrena

Post autor: henia »

Jeżeli ktoś nie miał bólu migrenowego to nie wie, co to znaczy prawdziwa dysfunkcja. Migreny nie można w pełni wyeliminowac, można jednak minimalizować jej skutki. Wiele osób pisało, iż olejek konopny przynosi bardzo dobre efekty. W sumie to na różnych forach można poczytać wypowiedzi potwierdzające te słowa.
ODPOWIEDZ