medycyna estetyczna

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
gość

medycyna estetyczna

Post autor: gość »

Ostatnio byłam na fajnym zabiegu cryo t shock warszawa i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam ten zabieg dzięki któremu czuję się o wiele lepiej. Efektem zabiegu jest zmniejszenie warstwy komórek tłuszczowych a w konsekwencji zmniejszenie obwodu ciała – dokładnie w miejscu poddania zabiegowi jak na przykład uda czy brzuch. U mnie akurat był brzuch z którym mam wieczny problem tym bardziej po porodzie dwójki dzieci. Jeśli masz taki problem z brzuchem czy udami to zapraszam na ten zabieg
Awatar użytkownika
wiśka

Re: medycyna estetyczna

Post autor: wiśka »

Kiedyś traktowałam to jako jakieś tam wymysły ale....spróbowałam poprzez pierwszy zabieg wygładzania zmarszczek w centrum medycznym Damiana i sam efekt przerósł moje oczekiwania. Teraz zupełnie inaczej na to patrzę, bo czasem fajnie dla lepszego samo poczucia zafundować sobie jakiś ciekawy zabieg. No i mają tam naprawdę fajnych lekarzy z ogromną wiedzą, którzy wiedzą co najlepiej się sprawdzi względem oczekiwanych efektów. A jak się przekonałam, widoczne zmiany można osiągnąć i bez skalpela ;)
ODPOWIEDZ