Liposukcja Łódź

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
domasława
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 16:07

Liposukcja Łódź

Post autor: domasława »

Cześć. Mam do was dziewczyny pytanie. Orientujecie się, w jakiej klinice w Łodzi mogłabym się poddać zabiegowi liposukcji? Słyszałam, że zabieg oferuje placówka Pulsmed, ale tak naprawdę niewiele wiem na jej temat. Może wy będziecie w stanie mi pomóc?:)
Awatar użytkownika
Miłosława-62
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 18:15

Re: Liposukcja Łódź

Post autor: Miłosława-62 »

Zgadza się, do placówki Pulsmed możesz zapisać się na zabieg odsysania tłuszczu. Sama korzystałam z takiej usługi. Co ciekawe, tamtejsi lekarze mogą dzięki temu pozyskać komórki macierzyste do wykorzystania w przyszłości w innych zabiegach. Polecam serdecznie.
Małgosia

Re: Liposukcja Łódź

Post autor: Małgosia »

Ja mogę polecić klinikę https://www.kcmclinic.pl/chirurgia-otylosci/ , bardzo empatyczni lekarze, którzy od pierwszej wizyty do końca leczenia wspierają swoich pacjentów. Dają rady i pomagają pozbyć się problemu, jakim jest nadwaga. Obecnie coraz więcej osób potrzebuje takiej pomocy, ze względu na brak ruchu i ograniczone możliwości ćwiczenia.
miłamała

Re: Liposukcja Łódź

Post autor: miłamała »

Z tego co wiem to liposukcja laserowa jest bardzo skuteczna i można ją wykonać na przykład w klinice Miracki - https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/ To bardzo dobra metoda i może pomóc w utracie nadprogramowych centymetrów :) Także warto korzystać !
ODPOWIEDZ