Leczenie z alkoholizmu

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 336
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:54

Leczenie z alkoholizmu

Post autor: Karen »

Witam! Piszę w imieniu koleżanki, która nie ma konta, a chciałaby się doradzić wiekszej grupy ludzi. Temat jest bardzo delikatny, bo dotyczy jej męża, więc fajnie, że może być anonimowa. Chodzi o alkohol. On bardzo z nim przesadza. Do tego stopnia, że niemalże codziennie po pracy traci świadomość z upojenia alkoholowego. Na Rankingu ośrodków terapii znalazłyśmy ośrodek w pobliżu taki jak Medox Medox http://medox.org.pl/ , gdzie miejsce byłoby od przyszłego miesiąca. Jak ma przekonać męża, żeby się leczył?
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Leczenie z alkoholizmu

Post autor: sampre »

Nie jesteś w stanie zmusić alkoholika, nawet jeśli się zdecyduje zmuszony siłą, to leczenie nie będzie skuteczne. Przede wszystkim on sam musi wiedzieć, że chce i podjąć tę decyzję. Mogę polecić ośrodek Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl wiem, że mają rewelacyjne podejście do pacjentów.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Leczenie z alkoholizmu

Post autor: Zdzisiek78 »

Leczenie alkoholizmu to temat rzeka , uważam ,ze bez pomocy specjalisty i dobrej terapii, niewiele sie zyska... pamietajcie alkoholikiem jest sie juz do konca zycia, niestety... dlatego polecam kazdemu, super terapię w https://uzaleznienia-terapia.pl/ u mnie przyniosla rewelacyjne efekty nie żaluję ani minuty jaką tam spędzilam! Trzymam kciuki za was i waszych bliskich!
Sońka

Re: Leczenie z alkoholizmu

Post autor: Sońka »

Karen pisze: ↑19 lis 2019, 20:15 Witam! Piszę w imieniu koleżanki, która nie ma konta, a chciałaby się doradzić wiekszej grupy ludzi. Temat jest bardzo delikatny, bo dotyczy jej męża, więc fajnie, że może być anonimowa. Chodzi o alkohol. On bardzo z nim przesadza. Do tego stopnia, że niemalże codziennie po pracy traci świadomość z upojenia alkoholowego. Na Rankingu ośrodków terapii znalazłyśmy ośrodek w pobliżu taki jak Medox Medox , gdzie miejsce byłoby od przyszłego miesiąca. Jak ma przekonać męża, żeby się leczył?
W Warszawie polecam klinikę Medyczny Detox, w której skutecznie pomogli mojemu bratu wygrać walkę z alkoholizmem kilka lat temu.
Józio

Re: Leczenie z alkoholizmu

Post autor: Józio »

No dobra jak już mowa o leczeniu alkoholizmu to ja próbowałam wielu rozwiązań ale jakoś nie potrafię skończyć z piciem. Dlatego też jak dowiedziałam się o ośrodku leczenia uzależnień Mental Relax to postanowiłam się tam udać. Bo jednak pobyt w takim ośrodku to dostęp do bardzo dobrych terapeutów z pomocą których to na pewno teraz wyjdę z uzależnienia.
luśka

Re: Leczenie z alkoholizmu

Post autor: luśka »

Z tego co opisujesz, problem uzależnienia, jest dosyć nasilony. Na pewno pomoc specjalistów będzie w tym przypadku niezbędna. Mało osób wie też o istnieniu zabiegu zwanym odtruciem alkoholowym. Wspominam o tym dlatego, że po tak długim okresie picia, organizm jest mocno wycieńczony. Jeśli wy także nigdy wcześniej nie słyszeliście o zabiegu detoksu, polecam stronę: https://odtruwaniekrakow.pl/odtruwanie- ... -oswiecim/, tu znajdziecie mnóstwo przydatnych wiadomości na ten temat.
jeżyk

Re: Leczenie z alkoholizmu

Post autor: jeżyk »

Najważniejsze jest to, żeby mąż widział problem. Jeżeli on uważa, że wszystko jest ok, to niestety żadna terapia nie będzie skuteczna. Jeżeli jednak jest inaczej to ze swojej strony mogę polecić zaszycie alkoholowe w Krakowie. Jest to terapia awersyjna z użyciem środków farmakologicznych. Wcześniej warto się skonsultować z lekarzem, czy taki rodzaj zabiegu jest bezpieczny dla męża koleżanki.
ODPOWIEDZ