Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: Linda »

Jak sądzicie?
Czy takie laserowe usuwanie blizn jest możliwe i skuteczne?
Tutaj https://saywowclinic.pl/k/zabiegi/lasery/ czytałam o tym, jakie zabiegi tak w ogóle można sobie zafundować z użyciem lasera.
Jest tego trochę.
Byłyście na jakimś?
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: bernadett »

no jasne ze tak, mozliwe i wydaje mi sie, ze to najskuteczniejsza metoda, ja probowalam masci, kremow, nic nie pomagalo, dopiero laser dal pozadane rezultaty, robilam w Dermedzie w Krakowie, bardzo sobie chwale
Awatar użytkownika
cabika
Posty: 86
Rejestracja: 28 lip 2019, 22:10

Re: Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: cabika »

też myślałaam o tym zabiegu ale ostatecznie pomogło mi naklejanie plastrów na blizny blizna jest jaśniejsza, gładsza i dużo mniej widoczna
Awatar użytkownika
Elizaa
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:31

Re: Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: Elizaa »

Jak najbardziej jest możliwe.
Awatar użytkownika
MartaB
Posty: 8
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:42

Re: Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: MartaB »

Wszystko oczywiście będzie zależne od tego gdzie taka blizna się znajduje. Jeśli to miejsce niewidoczne na codzień to można się przyzwyczaić. Gorzej jak jest to twarz ponieważ będzie ona praktycznie nie do ukrycia. Są one wtedy źródłem wielu kompleksów, a nawet utraty wiary w siebie. W takiej sytuacji trzeba szukać rozwiązań z bogatego arsenału medycyny estetycznej. Widać na jej przykładzie bardzo duży postęp technologiczny na przykładzie takich usług jak laserowe usuwanie blizn kraków . Polega to w dużym skrócie na wykorzystaniu wiązki światła, która przedostaje się w głąb skóry, do tkanki podskórnej i właściwej. Podczas procesu dochodzi tam do reakcji fototermicznej przez co znajdująca się w tkance woda zostaje podgrzana i paruje. Następstwem tego jest uruchomienie naturalnych procesów odbudowy skóry oraz pobudzenie produkcji kolagenu. Taki zabieg jest bezpieczny, bezbolesny - dający trwały efekt.
Awatar użytkownika
rudnicka91
Posty: 15
Rejestracja: 23 mar 2019, 18:48

Re: Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: rudnicka91 »

Moim problemem była cesarskie cięcie blizna bardzo długo szukałam odpowiedniego miejsca gdzie laserowo mi to usuną, aż sama znikła. Czasem nie warto panikować.
Awatar użytkownika
sampre
Posty: 159
Rejestracja: 30 lip 2019, 12:39

Re: Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: sampre »

Pewnie, że jest możliwe. Chociaż naprawdę wiele zależy przede wszystkim od salonu, sprzętu jakim dysponuje, ale też od umiejętności lekarza, osoby, która taki zabieg ma wykonać. Jeśli ktoś z Was jest z Krakowa to godnym polecenia miejscem jest Centrum Neonia, w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-blizn/
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Laserowe usuwanie blizn jest możliwe?

Post autor: michalina »

Duzo rozsadniej byloby skorzystac z zabiegow laserowych, ktore beda dawaly pewnosc skutecznosci :) blizny, zwlaszcza glebokie same nie znikaja, dlatego pomysl o wizycie w https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczenia/blizny/ - moja siostra miala tam usuwana blizne z reki po wypadku - kilka zabiegow i po bliznie ani sladu :)
ODPOWIEDZ