Jakie zabiegi na blizny i przebarwienia w Rzeszowie

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Shanna
Posty: 108
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:42

Jakie zabiegi na blizny i przebarwienia w Rzeszowie

Post autor: Shanna »

Hej, jakie najlepsze zabiegi miałyście wykonywane przez kosmetyczkę/lekarza?
Chodzi mi przede wszystkim o redukcję blizn i przebarwień. Od lat wydałam już kupę kasy na kosmetyczki, ale to ciągle wraca, taka walka z wiatrakami. Szukam również gabinetu w Rzeszowie, do którego moge sie na taki zabieg zapisać.
Awatar użytkownika
Anka
Posty: 87
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:25

Re: Jakie zabiegi na blizny i przebarwienia w Rzeszowie

Post autor: Anka »

Wczoraj poddałam się zabiegowi laserem frakcyjnym na dość głębokie blizny trądzikowe,zabieg robiłam u doświadczonego lek.medycyny estetycznej/dermatologa,jako że mam głębokie blizny Pani doktor powiedziała ze zabieg będzie 'agresywny' tzn. wysokie parametry lasera(niestety nie wiem jakie),zabieg bardzo bolesny (im większe parametry tym bardziej boli) i długi okres rekonwalescencji,u mnie 2 tyg skóra ma wracać do normalności i ten cały czas mam spędzić w domu,najlepiej bez wychodzenia na dwór,najgorsza dla mnie była godzina po zabiegu,gdzie skóra niemiłosiernie piekła,doktor robiła mi zimne okłady,pózniej było juz wszystko dobrze, nie musiałam brać zadnych tabletek przeciwbolowych ani robić okładów,choć doktor mówiła ze zapewne nie prześpię tej nocy po zabiegu,skóra jest bardzo czerwona i obrzęknięta,smaruję ją maściami 3x na dzień,efekty ma byc widać juz miesiącu ale skóra ciągle będzie sie odbudowywać i najlepsze efekty mają byc widoczne po pół roku,za miesiąc mam mieć kolejny zabieg(na samą myśl o nim mam ciary) ale juz na same miejsca gdzie mam największe blizny (teraz miałam robioną całą twarz) ,doktor też uprzedziła ,że nigdy całkowicie te blizny nie znikną bo jest to duzy ubytek w skórze,ale zostaną znacznie spłycone ,dodała też,ze laser to najskuteczniejszy zabieg na usunięcie blizn,mam nadzieję,ze efekty wynagrodzą ten ból podczas zabiegu i wszystkie wyrzeczenia przez 2 tygodnie po nim.... Zabieg robiłam tutaj: https://slowage.pl/wskazania/blizny Na miejscu powinni Ci dobrać odpowiednią metodę usuwania blizn.
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 242
Rejestracja: 15 maja 2019, 1:15

Re: Jakie zabiegi na blizny i przebarwienia w Rzeszowie

Post autor: michalina »

Sprawdz sobie klinike https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczenia/blizny/ - oni operuja nowoczesnym sprzetem do zabiegow laserowych, ktore sprawiaja ze sa duzo skuteczniejsze niz standardowe. Dodatkowo masz naprawde super opieke - lekarze i specjalisci sa doswiadczeni i na pewno doradza Ci ktore opcje beda dla Ciebie najlepsze :)
ODPOWIEDZ