jakie nutridrinki dla seniora?

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
darka919

jakie nutridrinki dla seniora?

Post autor: darka919 »

Jakie polecacie nutridrinki dla seniora?? Szukam czegoś dla dziadka, co możecie podpowiedzieć, fajnie jakby można było w dozie kupić, bo do tej apteki mam najbliżej
wioleczka

Re: jakie nutridrinki dla seniora?

Post autor: wioleczka »

Zajrzyj do apteki DOZ, oni mają spory wybór nutridrinków, można dobrać odpowiedni pod schorzenie i ceny mają też bardzo fajne, ale polecam wybrać się stacjonarnie.
darka919

Re: jakie nutridrinki dla seniora?

Post autor: darka919 »

dzięki za polecenie byłam w dozie i kupilam te nutridrinki, mają bardzo duży wybór i marek i smaków poszczególnych produktów, ceny też mnie pozytywnie zaskoczyły
Olisa

Re: jakie nutridrinki dla seniora?

Post autor: Olisa »

Powiem Wam tak, też niedawno potrzebowałam kupić większą ilość nutridrinków i sprawdzałam ceny w różnych miejscach, porównywałam - faktycznie doz wypadł najtaniej. I nie będę ukrywać, ta różnica była dość znaczna :) Więc jak zamierzacie kupować nutridrinki, to tylko DOZ.
nurka

Re: jakie nutridrinki dla seniora?

Post autor: nurka »

A ja też zauważyłam, że w doz są najtańsze nutridrinki i to warto kupować jeszcze stacjonarnie, mają w dozie duży wybór nutridrinków-smaki też są fajne do wyboru.
lilka

Re: jakie nutridrinki dla seniora?

Post autor: lilka »

Zgadza się, w DOZ stacjonarnie można znaleźć bardzo fajne produkty jeśli chodzi o nutridrinki, jest duży wybór smaków i różne rodzaje. Kupujemy tam dla dziadka mają naprawdę dobre ceny.
ODPOWIEDZ