Dom Seniora

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Zaśka

Dom Seniora

Post autor: Zaśka »

A co sądzicie o tym domu opieki https://podtopolami.eu/? Może ktoś z was ma jakieś doświadczenie z tamtejszą opieką ? Nie ukrywam, że pozytywne opinie mnie zachęcają aby wysłać tam mamę bo potrzebuje tak profesjonalnej opieki. Myślę, że moja mama mogłaby się tam doskonale odnaleźć.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:56

Re: Dom Seniora

Post autor: grann »

Z ich opieką nie miałam żadnej styczności, ale ogólnie jeżeli chodzi o dom opieki, czy dom seniora, to wiem, jak wybór odpowiedniego niessąca może być trudny. Sama stałam przed nim kilka lat temu i znalazłam faktycznie rzetelny dom opieki, Dom Pogodnej Jesieni w Jadwininie. Tam babcia ma godne warunki, całodobową opiekę, smaczne jedzenie, znajomych, i choć nie ukrywam, że trochę mnie to boli, jest tam o wiele szczęśliwsza niż była z nami. Babcia choruje na demencje i nas już w zasadzie nie poznawała, była agresywna w stosunku do nas, a tam odżyła :).
móraszkowa

Re: Dom Seniora

Post autor: móraszkowa »

Mojej babci należało zapewnić dom opieki, ze względu na jej sędziwy wiek i pogarszający się stan zdrowia. Tak się składa, że należytego wsparcia na tym polu udzielił Dom opieki "Rezydencja seniora" https://domseniora.pomorskie.pl/oferta.html . Personel medyczny jak i opieka stoją tutaj na faktycznie wysokim poziomie. Do tego dochodzą komfortowe pokoje czy serwowane, domowe jedzenie - babcia nie ma powodów do narzekań!
Awatar użytkownika
powabna
Posty: 185
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:00

Re: Dom Seniora

Post autor: powabna »

Faktycznie kiedy rozpoczynamy poszukiwania domu seniora to ja jestem zdania, że w głównej mierze musimy się skupić na tym aby nasi bliscy którzy tam trafią mieli najlepszą opiekę jaka jest możliwa. Z tego co mi wiadomo to właśnie dom seniora z Warszawy https://domseniora24.pl/ ma bardzo dobre rekomendacje.
miś

Re: Dom Seniora

Post autor: miś »

A może zamiast domu seniora warto zastanowić się nad opiekunką dla osób starszych. Moim zdaniem to zdecydowanie mniej stresujące dla seniora. Ostatnio zastanawiałem się, co gotuje się taki osobom. Tutaj https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/c ... ki/1200831 znalazłem artykuł, który zawiera odpowiedź na to pytanie. Mnie bardzo się taka wiedza przydała.
ODPOWIEDZ