Ból w plecach

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
Romualda-79
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2022, 16:14

Ból w plecach

Post autor: Romualda-79 »

Wiecie jak to jest, ze względu na pracę siedzącą, wiele godzin przy komputerze czasami mój kręgosłup zwyczajnie przestaje ze mną współpracować. Zdarza się, że plecy naprawdę mnie bolą, są pospinane, dlatego szukam jakiegoś rozwiązania, słyszałam, że warto zapisać się do trenera personalnego do https://www.bodyfit20.pl na trening pleców, co o tym myślicie?
Zośka

Re: Ból w plecach

Post autor: Zośka »

Od siedzącego trybu pracy prawdopodobnie ten ból ;) Miałam to samo plus dodatkowo jeszcze problem z kolanami - strzelały jak z karabinu i czasem bolały przy kucaniu albo skakaniu. Możesz iść do trenera ale wpierw lepoej iść do ortopedy żeby wykluczyć ewentualne schodzenia albo nieprawidłowości bo to też może mieć wpływ na ból. Nawet jakaś stara kontuzja sprzed paru lat tak mi mówił mój lekarz. Ja akurat byłam w klinice Enel Sport bo wtedy to było jedyne miejsce gdzie nie musiałam czekać długo na wizytę. Jak jesteś z WWA to polecam bo są na prawdę bardzo profesjonalni to widać od samego wejścia i mają świetnie wyposażone salki do rehabilitacji
luszka

Re: Ból w plecach

Post autor: luszka »

Przewlekły ból i migreny mogą być trudne do opanowania. Ale zanim sięgniesz po środki przeciwbólowe, pamiętaj, że istnieją inne opcje, takie jak chiropraktyka. chiropraktyk Kraków może pomóc złagodzić ból i dyskomfort, biorąc pod uwagę ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Nie pomijaj tej bezpiecznej i naturalnej terapii, gdy mowa o zdrowiu i problemach z plecami.
ODPOWIEDZ