Ból nóg

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
karmelka
Posty: 65
Rejestracja: 30 paź 2019, 13:26

Ból nóg

Post autor: karmelka »

Macie tak czasami, że po pracy bolą Was nogi? Ja nie mam pracy stojącej, nie chodzę, siedzę przy biurku, a po pracy i tak mnie męczy ból nóg i obrzęki. Jak sobie z tym poradzić?
mańka

Re: Ból nóg

Post autor: mańka »

To może własnie ruchu Ci brakuje? Spróbuj spacerować więcej. A do tego może warto sięgnąć po jakiś suplement. ja sobie bardzo chwalę maxi3vena.
Awatar użytkownika
karmelka
Posty: 65
Rejestracja: 30 paź 2019, 13:26

Re: Ból nóg

Post autor: karmelka »

Nie wykluczam, chętnie poszłabym na spacer po pracy, ale z tym bólem nóg to niestety żadna przyjemność. Czy ten suplement dostanę bez recepty? Jaki ma skład i w jaki sposób działa?
mańka

Re: Ból nóg

Post autor: mańka »

Tak, jest bez recepty, w składzie ma witaminę C, hesperydyne i ekstrakt z ruszczyka kolczastego. Poprawia krążenie, wzmacnia naczynia krwionośne i redukuje obrzęki, a nawet cellulit.
karmełka

Re: Ból nóg

Post autor: karmełka »

Dziękuje, kupiłam sobie przed świętami, więc biorę już jakieś 2 tygodnie. Rzeczywiście ból mi już tak bardzo nie dokucza, no i obrzęki po całym dniu się nie pojawiają, dla mnie to ogromny plus
Emiluśka

Re: Ból nóg

Post autor: Emiluśka »

Miałam poważnie uszkodzone kolano z rozmiękaniem rzepki włącznie, starte powierzchnie stawowe do tego stopnia, że trudno było mi chodzić. Pomogła mi suplementacja https://mojasilaruchu.pl/produkty/doppe ... 1-000-plus Dziś biegam, jeżdżę na łyżwach, rowerze i praktycznie robię wszystko.
BożenaB

Re: Ból nóg

Post autor: BożenaB »

Mnie przy małej ilości ruchu zaczyna boleć wszystko, więc nie mam wyjścia, muszę chodzić na siłownie.. ekhmm znaczy teraz to w dom musiałam trochę dostosować... takie czasy :/ Doraźnie stosuję maści konopne przeciwbólowe na stawy, mięśnie - super sprawa, ból znika w parę minut. Wiadomo, to nie jest docelowe rozwiązanie, ale zdecydowanie najszybsze ;) Maści kupuję tutaj https://ecostory.pl/produkty-konopne-te ... kregoslupa, mają dobre ceny i duży wybór.
Dąb

Re: Ból nóg

Post autor: Dąb »

A może ból nóg bierze się z zupełnie innej przyczyny? Lepiej takie częste dolegliwości skonsultować z odpowiednim specjalistą. W zakresie ortopedii działa CM Gamma na, ul. Broniewskiego 3 wykonują różne zabiegi i operacje, ponieważ mieści się tam ich szpital. Sama chodziłam do nich, gdy miałam problem z kostką. Mój problem szybko rozwiązali, z wami będzie pewnie podobnie.
kaśka maczek

Re: Ból nóg

Post autor: kaśka maczek »

Na takie obrzęki, uczucie „ciężkich nóg”, opuchliznę po całym dniu dobrze jest też skonsultować się z lekarzem i wykonać usg tzw. Dopller. Możesz zrobić w Warszawie, przykładowo w klinice Multi Med na Grochowskiej albo Waryńskiego (chyba mają też inne lokalizacje na mieście). W każdym razie, doskonała placówka, świetni lekarze, profesjonalne podejście do tematu. Wiem, bo sama korzystałam.
Anią

Re: Ból nóg

Post autor: Anią »

..
..
Wypróbujcie sobie żel DMSO https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel Pomaga w regeneracji tkanek, jest bardzo pomocny przy wszelkich dolegliwościach zapalnych, sama go używam od jakiegoś czasu i jestem z niego bardzo zadowolona. Poza tym bardzo fajnie działa na jędrność skóry, naprawde widać efekty
ODPOWIEDZ