Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
Awatar użytkownika
AgnieszkaL
Posty: 88
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:49

Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?

Post autor: AgnieszkaL »

Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?
Awatar użytkownika
henni
Posty: 39
Rejestracja: 15 sie 2019, 13:10

Re: Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?

Post autor: henni »

W klinice Arciszewscy http://www.arciszewski.pl/ można znaleźć dobrych ginekologów i też uda się tutaj zrobić wszystkie konieczne badania. Tutaj są sprawdzeni lekarze, którzy pomogą nawet jak ma się problemy zdrowotne. Trzeba regularnie chodzić do ginekologa.
Awatar użytkownika
debramorgan
Posty: 455
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:30

Re: Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?

Post autor: debramorgan »

Jak dla mnie to najlepszym pomysłem na sprawdzenie dobrego ginekologa jest strona lekarze bez kolejki: morfologia krwi, gdzie znajdziecie sporo informacji o zdrowiu. Tutaj akurat o morfologii i jak interpretować jej wyniki. Polecam każdemu, kto jest chociaż trochę wnikliwy, naprawdę fajna strona, polecam :).
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?

Post autor: ivona »

Ja na swojego ginekologa nie mogę narzekać. Ostatnio miałam taką sytuację że wyszła mi trochę gorsza cytologia, lekarz powiedział że przyczyna może być hpv więc zalecił stosowanie żelu papilocare przez kilka miesięcy i ponowne badania, do tego czasu zmiany powinny się cofnąć
Awatar użytkownika
tracja
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:15

Re: Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?

Post autor: tracja »

Ja też jestem zadowolona ze swojego lekarza, zna się też na hormonalnej antykoncepcji i dobrze dobrał mi tabletki, odkąd biorę vines zauważyłam nawet kilka plusów stosowania tabletek, między innymi zupełnie zniknął dokuczliwy PMS
Marcyś

Re: Białystok - gdzie chodzicie do ginekologa?

Post autor: Marcyś »

henni pisze: ↑30 sie 2019, 20:08 W klinice Arciszewscy http://www.arciszewski.pl/ można znaleźć dobrych ginekologów i też uda się tutaj zrobić wszystkie konieczne badania. Tutaj są sprawdzeni lekarze, którzy pomogą nawet jak ma się problemy zdrowotne. Trzeba regularnie chodzić do ginekologa.
Bardzo dobrzy specjaliści są w tej klinice ginekologicznej klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ