bezglutenowa dieta

Medycyna naturalna, zdrowa dieta, leki i apteki, uzależnienia, terapie, specjaliści.
kroś13

bezglutenowa dieta

Post autor: kroś13 »

Cześć wam wszystkim! Chciałbym wam szczerze polecić bezglutenowa dieta! Ostatnio wyeliminowałem gluten z mojej karty dań i już po tygodniu poczułem się zdecydowanie i odczuwalnie lepiej! Jest to o wiele zdrowsze dla naszego organizmu i myśle, że każdy powinien spróbować! Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Miłego dnia
Ryśka

Re: bezglutenowa dieta

Post autor: Ryśka »

JA mam hashimoto i jest zalecana taka dieta. Polecam posiadaczom termomixa wykupic przepisy i tam jest dostęp wlasnie do przepisów bezglutenowych - sztos. Dalej idąc rowniez polecam pic 2 l dziennie - to jest obowiązek przy kazdej diecie. Ja piję Staropolankę jak się tez na nia zdecydujecie a warto bo ma dobry smak i mineralna gazowana z pomaranczą to mistrzostwo to zostawcie paragon. Zarejestrujcie go na https://tiny.pl/rv5mk i weźcie udział w losowaniu nagród finansowych. Pamiętajcie kupcie tej wody za minimum 10 pln to warunek aby sie pobawić!
elża1

Re: bezglutenowa dieta

Post autor: elża1 »

Przy nietolerancji na gluten trzeba tego składnika unikać, dlatego taka bezglutenowa dieta jest bardzo ważna. A jeśli dopiero podejrzewacie taki problem to tutaj macie podane objawy celiakii https://www.testdna.pl/celiakia/celiakia-objawy/ , bardzo dokładnie opisane. A do tego przydatne informacje na temat całej diagnostyki. Ta choroba dotyka zarówno dzieci jak i dorosłych i zdecydowanie nie można jej bagatelizować. A tylko trafna diagnoza pozwoli wdrożyć skuteczne leczenie.
ODPOWIEDZ