Joga Warszawa

Joga, medytacja, mindfulness, ajurweda, ćwiczenia, filozofia.
Awatar użytkownika
Gloria-73
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2019, 2:22

Joga Warszawa

Post autor: Gloria-73 »

Cześć. Chciałabym polecić wam super miejsce, w którym poznałam jogę, Akademię Ruchu rehabilitacjadzieciom.eu. Świetne zajęcia, wykwalifikowani instruktorzy. Polecam!
anonimova
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2020, 20:15

Re: Joga Warszawa

Post autor: anonimova »

Jeśli chodzi o Warszawę, polecam również portal Myworkshopping.com gdzie jest wiele szkoleń z tematyki rozwoju osobistego, a przede wszystkim rozwoju duchowego. Możecie tam znaleźć np. warsztaty z ajurwedy lub z harmonizacji. Myślę, że każdemu maniakowi jogi się ten portal spodoba, ja jestem zachwycona :) Szkolenia są organizowane w Warszawie i w jej okolicach oraz online.
Awatar użytkownika
edka
Posty: 289
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:15

Re: Joga Warszawa

Post autor: edka »

Terapia dna miednicy pozwala przede wszystkim na uniknięcie i zniwelowanie wielu problemów uroginekologicznych u kobiet, ale nie tylko. Ja zawsze ten terning wykonuję przy jodze. Możecie również skorzystać z trening mięśni dna miednicy warszawa jeśli nie chcecie popełnić żadnych błędów i dobrze wykonać ten trening.
Awatar użytkownika
ivona
Posty: 285
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:28

Re: Joga Warszawa

Post autor: ivona »

Bardzo polubiłam jogę i chociaż na razie to medytacja dla początkujących to i tak czuję że bardzo pozytywnie na mnie ona wpływa. Czytałam że nauka medytacji to proces, że medytację musimy wyczuć i to wyczucie jest czymś, czego nie możemy się z żadnej książki nauczyć.
magaę

Re: Joga Warszawa

Post autor: magaę »

Dzień dobry, jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat istnienia instynktu macierzyńskiego. Zachęcam do udziału wszystkie kobiety a szczególnie te, które posiadają aktualne wyniki estradiolu i testosteronu 😉 Dziękuję za pomoc!
https://docs.google.com/forms/d/1wjGVbt ... ested=true
łator

Re: Joga Warszawa

Post autor: łator »

Dużo łatwiej transportować mi matę do jogi, odkąd zakupiłam specjalistyczną matę zaproponowaną przez https://dwaborsuki.pl/pokrowce-na-mate-do-jogi . Jakość pod tym względem całkowicie sprostała moim wymogom i pozwoliła na częstsze uczęszczanie na zajęcia. Bardzo praktyczny dodatek!
ODPOWIEDZ