Strona 1 z 1

nowa terapia

: 13 paź 2021, 21:02
autor: ewka
Przyznam, że ostatnio nawarstwiło mi się spraw z którymi nie potrafiłam sobie poradzić. Szukałam pomocy i znalazłam ją na stronie http://twojgestalt.pl/psychoterapia-gestalt/ gdzie szeroko omówiona była psychoterapia gestalt . Ta terapia bierze pod uwagę człowieka holistycznie.Przyznam, że pomaga.

Re: nowa terapia

: 17 kwie 2022, 14:00
autor: mashaa
Jestem bardzo ciekawa jak terapia w nurcie gestalt sprawdza się w przypadku młodzieży? Moja 14-letnia siostrzenica potrzebuje pomocy fachowca, i ja i siostra wyraźnie widzimy że jej zachowania znacznie wykraczają poza młodzieńczy bunt i zmienność nastrojów. Planujemy zapisać ją na konsultację do psychologa dla dzieci i młodzieży w poradni Harmonia LUX MED w Warszawie. Słyszałyśmy wiele pozytywnych opinii o tym miejscu, jest oceniane jako bardzo przyjazne nastolatkom. Mam nadzieję że rodzaj psychoterapii zostanie odpowiednio dopasowany dzięki czemu dziewczyna nie zrezygnuje z wizyt u specjalisty i otworzy się na pomoc z zewnątrz.

Re: nowa terapia

: 07 lis 2023, 18:10
autor: Ekoterapia
Nowa forma terapii, która przynosi naprawdę dobre efekty, to ekoterapia. Terapia w oparciu o naturę. Jeżeli nie słyszałeś wcześniej o tej formie terapii to sprawdź https://naturallybalanced.org solidna dawka informacji w tym temacie!

Re: nowa terapia

: 26 sty 2024, 16:53
autor: Kotwica
Znalezienie drogi do równowagi psychicznej może być trudne, ale psychoterapia może być kluczowym krokiem na tej ścieżce. Na stronie psychoterapia-skawinska.pl/leczenie-nerwic-krakow/ znajdziesz informacje o skutecznej psychoterapii prowadzonej przez doświadczoną specjalistkę. Odkryj, jakie metody są dostępne i jak mogą pomóc Ci odzyskać spokój.