Strona 1 z 1

Ulbuione perfumy

: 03 lut 2020, 10:37
autor: Dorota
Hej. Macie jakieś swoje ulubione perfumy? Zmieniacie zapachy czy raczej pozostajecie wierni jednemu? Ja do tej pory kupowałam tylko Chanel No. 5. mam swoją sprawdzoną perfumerię z oryginalnymi zapachami o tu https://kalaaps.pl/ i kupowałam je w dobrej cenie. Ale mają tam też mnóstwo innych markowych perfum i zastanawiam się czy może czegoś nie przetestować... Doradzicie coś? Jakie markowe perfumy urzekły was najbardziej?

Re: Ulbuione perfumy

: 12 gru 2020, 15:16
autor: królowa.śniegu
Do niedawana eksperymentowałam z różnymi kompozycjami zapachowymi lecz chyba wreszcie natrafiłam na perfumy, które zostaną ze mną dłużej niż do wyczerpania pierwszego flakonika. Otóż bardzo mi się spodobał aromat Chloe Nomade , fuzja orzeźwiających owoców , kwiatów z odrobiną przypraw i nut drzewnych tworzy coś niesamowitego. Zapach idealny na każdą porę roku i na co dzień i na wieczór, co dla mnie też stanowi niewątpliwie atut.

Re: Ulubione perfumy

: 11 mar 2021, 11:34
autor: Gośka
Ja lubię zmiany, ale porażek zakupowych nie znoszę. I żeby ich więcej nie znosić nauczyłam się przed sięgnięciem po jakieś nowe perfumy, których nigdy wcześniej nie używałam jak najwięcej dowiedzieć. Jest teraz taka możliwość bez próbek i wychodzenia z domu. Tak jak w sklepie zapach-orientu.pl z perfumami skrywającymi zapach egzotycznych krajów. Na stronie są rzetelne i dokładne opisy oraz poradniki, które realnie stanowią cenną sugestię. Moja wyobraźnia została do tego stopnia pobudzona, że widząc te zapachy https://www.zapach-orientu.pl/perfumy-d ... .html/s=12 jakbym je czuła i wiedziała jakie są. Już złożyłam zamówienie na Al Haramain bo czuję, że mnie zaskoczą swoją intensywnością i trwałością.