centrum-mam.pl opinie

Wychowanie, szkoły, zabawy, problemy rodzicielskie i ich rozwiązania.
Awatar użytkownika
diana
Posty: 59
Rejestracja: 10 sie 2019, 9:38

centrum-mam.pl opinie

Post autor: diana »

Niedługo spodziewam się dziecka i chciałabym przygotować się na moment jego przyjścia na świat. Zależy mi na tym, żeby poznać niezbędną wiedzę na temat noworodka i tego, jak się nim opiekować. Dlatego myślę, czy nie zapisać się do centrum-mam.pl – czyli szkoły rodzenia. Czy któraś z Was chodziła tam na zajęcia? Jakie macie opinie na jej temat?
Awatar użytkownika
Szejma
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 11:50

Re: centrum-mam.pl opinie

Post autor: Szejma »

Według mnie to jedna z najlepszych szkół rodzenia w Łodzi i wszystkie dobre opinie są jak najbardziej zasłużone. Poznasz tam najważniejsze rzeczy na temat pielęgnacji noworodka, jego stanów przejściowych i przygotujesz się do porodu. Bardzo dużo zyskałam dzięki zajęciom w tej szkole.
Awatar użytkownika
Faustyna1991
Posty: 27
Rejestracja: 01 cze 2019, 13:42

Re: centrum-mam.pl opinie

Post autor: Faustyna1991 »

Również mam dobre wspomnienia z kursu w Centrum mam. Z całego serca polecam tę szkołę. Zajęcia prowadzone w przystępnej formie, która dla wszystkich była zrozumiała. Dodatkowo potem można liczyć na wsparcie telefoniczne i lekarskie.
Awatar użytkownika
Idzia-77
Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2019, 18:10

Re: centrum-mam.pl opinie

Post autor: Idzia-77 »

Wszystkie zajęcia w szkole prowadzone były bardzo profesjonalnie. Pielęgniarki przekazały mi fachową wiedzę, która później bardzo się przydała – szczególnie z zakresu pielęgnacji noworodka i ratownictwa. Świetna kadra – mam bardzo dobrą opinię na jej temat!
Awatar użytkownika
mysza
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2019, 14:27

Re: centrum-mam.pl opinie

Post autor: mysza »

Założenie tutaj konta było dobrym wyborem. Przydaje mi się bardzo te forum.
Człowiek na poziomie powinien się trzymać w pionie.
ODPOWIEDZ