Zabieg medycyny estetycznek - kogo polecacie?

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Grażka

Zabieg medycyny estetycznek - kogo polecacie?

Post autor: Grażka »

Od pewnego czasu zaczęłam zauważać, że wszystkie moje znajome (a wszystkie jesteśmy już starsze) używają botoksu lub czegoś podobnego zastanawiałam się już nawet nad konkretnym specjalistą - jedna z kumpel powiedziała mi, że jeśli botoks Świecie to właśnie w tym mieście znajdę największych specjalistów. Czy ktoś jest w stanie to potwierdzić lub zaprzeczyć?
WM.Ogień

Re: Zabieg medycyny estetycznek - kogo polecacie?

Post autor: WM.Ogień »

Jeżeli myślisz o znalezieniu dobrego specjalisty to przeczytaj sobie ten artykuł: https://bbrr.pl/transfer-tluszczu-czy-b ... najlepsze/ Właściciel serwisu musi znać się na rzeczy (o ile nie wynajmuje kogoś do tych tekstów). Jeśli to jego wiedza, to zastanów się czy do niego nie napisać, bo może Ci bardzo pomóc. Daj znać jak Ci poszło
Mała

Re: Zabieg medycyny estetycznek - kogo polecacie?

Post autor: Mała »

Hej, ja mogę wam polecić gabinet JoKo w Starogardzie Gdańskim - http://kosmetyczkastarogardjoko.pl/. Często korzystam z ich usług robią świetne paznokcie, ale także korzystałam z ich pakietów spa, z oczyszczania twarzy (mają w swojej ofercie nowoczesny zabieg black doll). Wszystko zawsze super, mila atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, ceny w porządku.
ODPOWIEDZ