Wybór dobrej bieżni do mieszkania

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Liśka

Wybór dobrej bieżni do mieszkania

Post autor: Liśka »

Witam :)
Chciałabym trochę więcej ćwiczyć i potrzebuję przede wszystkim wygodnego rozwiązania o niedużych wymiarach, żeby zmieściło mi się w mieszkaniu i nie zajmowało zbyt dużo miejsca. Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie gdzie jej szukać i na co zwrócić uwage pod względem parametrów i ceny. Będę wdzięczna za konkrety!
Quleńka

Re: Wybór dobrej bieżni do mieszkania

Post autor: Quleńka »

jak szukacie naprawdę dobrej jakości propozycji w zakresie bieżni funkcjonalnych i nie zajmujących dużo miejsca to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html w którym będziecie mogli znaleźć naprawdę dobrą propozycję na niezłej przecenie. Do tego ma aplikację fitness z dużym przeglądem ilości spalonych kalorii, kroki i dystans, a można też zapisać i śledzić wyniki treningu.
Duleńka

Re: Wybór dobrej bieżni do mieszkania

Post autor: Duleńka »

Pogoda średnio dopisuje, a siłownie zamknięte także trzeba jakoś dbać odpowiednio o formę w domu. Dlatego też zdecydowałam się na zakup bieżni i w salonie zawsze mogę sobie poćwiczyć. Dobra cena, duża wygoda i jednocześnie możliwość kontroli efektów jakie udaje się każdego dnia osiągać :)
Veśka

Re: Wybór dobrej bieżni do mieszkania

Post autor: Veśka »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, taki sprzęcik w mojej ocenie jest naprawdę świetny jeżeli szukacie realnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości bieżni do swojego mieszkania i jednocześnie nie do końca dysponujecie dużą przestrzenią wiec dobrze jakby można było ją schować na przykład do szafy kiedy nie trenujecie.
Fiońka44

Re: Wybór dobrej bieżni do mieszkania

Post autor: Fiońka44 »

Jak najbardziej fajna opcja, również szukaliśmy dobrej opcji bieżni do domu i dla tych ograniczonych powierzchnią w mieszkaniach na pewno warto sprawdzić http://zdrowiaczar.pl/nowoczesna-biezni ... -3425.html w którym będziecie mogli znaleźć kilka naprawdę ciekawych opcji, ale własnie tej która jest najbardziej funkcjonalna i pozwala skutecznie ją schować już po treningu. Cenowo też niczego sobie, no i apka dla osób które chcą lepiej trenować :D
ODPOWIEDZ