Salon fryzjerski

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
dzulia

Salon fryzjerski

Post autor: dzulia »

Polecicie jakiś dobry i sprawdzony salon fryzjerski w Warszawie? Marzy mi się piękny chłodny blond, który dość trudno na moich włosach uzyskać. Ale wierzę, ze dobry fryzjer sobie z tym poradzi. Bez problemy dojadę wszędzie, jesli warto
gagat

Re: Salon fryzjerski

Post autor: gagat »

Jeśli o mnie chodzi to Magia Blondu w Fabryce Norblina to numer jeden w Warszawie. Przede wszystkim jeśli chodzi o blondy, ale nie tylko, bo z innymi kolorami też świetnie sobie radzą. Dodatkowym atutem jest to, że można na miejscu zrobić też brwi, rzęsy czy paznokcie.
Władysław

Re: Salon fryzjerski

Post autor: Władysław »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby, które szukają profesjonalnego sklepu fryzjersko-kosmetycznego, to osobiście mogę Wam polecić ofertę sklepu, z którego oferty sam korzystam - https://trena.pl/162-szampony . Co Wy sądzicie o ofercie?
gosia.o

Re: Salon fryzjerski

Post autor: gosia.o »

ja z salonów fryzjerskich polecam magię blondu, jest najlepsza w Wwa. Wgl to robią tam też super fake bake, polecam bardzo
..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
kanata

Re: Salon fryzjerski

Post autor: kanata »

Jeśli chodzi o wysokiej jakości usługi to myślę, że najlepszym wyborem będzie Salon Destiny. Jest tam dostępny dobry fryzjer w Poznaniu z ogromnymi umiejętnościami
hiualna

Re: Salon fryzjerski

Post autor: hiualna »

Chętnie dowiem się, który salon fryzjerski jest dla Was numero uno, jeśli chodzi o przedłużanie włosów Warszawa , to chętnie to sprawdzę. Sama mam niezbyt wiele na głowie włosów, więc chcę z nimi odpowiednio podziałać. Dodam nawet to, że nie do końca mam świadomość, jak pokierować tym odpowiednio, dlatego dajcie znać, co wiecie. Mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie coś odpowiedniego.
ODPOWIEDZ