Proste i gładkie włosy

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Miśka

Proste i gładkie włosy

Post autor: Miśka »

Macie może jakąś receptę na długo utrzymujące się proste i gładkie włosy? Przydałoby się z tymi moimi coś zrobić. Słyszałam, że w salonach fryzjerskich stosują bardzo dobrą kurację brasilian Nano inoar. Dzięki niej włosy się nie puszą i łatwo rozczesują. Jeśli znacie tak sposób na niesforną fryzurę to podzielcie się ze mną uwagami.
Mętka

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: Mętka »

Z tym rozczesywaniem moich włosów to też jest czasem nie lada problem. Zastanawiałam się właśnie co z nimi zrobić. Moja kuzynka jest fryzjerką i chyba ja zapytam o tą kurację, bo jeśli jest skuteczna to z pewnością z się zdecyduję. Takie niesforne pasma są wyjątkowo męczące. Nano keratin Inoar to może być faktycznie świetne rozwiązanie.
Węgielek

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: Węgielek »

Zauważyłam, że panie coraz częściej dopytują się w moim salonie o różne kuracje i skuteczne zabiegi na włosy. Szczerze polecam właśnie brasilian nano Inoar, ponieważ doskonale pielęgnuje i wyrównuje strukturę włosa. Zachęcam też do korzystania z takiej kuracji b-otox intense inoar. Sprawia, że włosy są bardzo mocne i zdrowe.
źrebaczek

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: źrebaczek »

Przyznam szczerze, że rzadko odwiedzam fryzjera ale po tej zimie to chyba będę musiała. Włosy jak na złość wyglądają beznadziejnie. Puszą się i każdy w każdą stronę... W ogóle nie mogę ich ułożyć. Gdyby taka kuracja to może wreszcie by się wyprostowały. Skoro ma takie dobre działanie to zapytam się fryzjerki przy następnej wizycie.
Śliwka

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: Śliwka »

Ja słyszałam wiele razy o takich różnych pielęgnacjach ale jeszcze nie zdecydowałam się na żadną. Może faktycznie warto zainwestować w kondycję swoich włosów. Zwłaszcza teraz gdy zaczęło się robić ciepło i tak ładnie słonce świeci. Wreszcie można zrzucić nakrycia głowy i dać włosom odetchnąć.
Baśka

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: Baśka »

Olejowanie włosów to podstawa prawidłowej pielęgnacji. Warto sprawdzić jaki olej nam służy i stosować go na włosy co najmniej raz w tygodniu. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj https://4szpaki.pl/blog/olejowanie-wlos ... owac-wlosy Ja osobiście bardzo lubię olej z czarnuszki i ze słodkich migdałów. Najlepiej sprawdzają się przy mojej porowatości.
koła30

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: koła30 »

Jeśli chcesz mieć proste i gładkie włosy, wybierz jedną z odżywek do włosów od https://sklep.wats.pl/c/77/odzywki-i-maski.html - mają świetne produkty, od najlepszych producentów kosmetyków do włosów! Jeśli nie wiesz jaki produkt wybrac, śmiało można się z nimi skontaktować i odpowiednio doradzą.
mamuśka17

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: mamuśka17 »

A czy coś na wypadanie włosów możecie polecić? Od jakiegoś czasu mam w ręce całą garść. Co zaczyna mnie strasznie martwić. Jem zdrowo, nawet stosuje suplementacje. Jednak włosy jak wypadały, tak wypadają. W Internecie wiele osób poleca dermokosmetyki Delpos. To kuracja na bazie naturalnych składników. Czy ktoś z Was tego używa i może podzielić się opinią? Działa?
gębsa

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: gębsa »

przerzuciłam sie z prostowania prostownicą na suszarko-lokówkę, mam świetny sprzęt od Babyliss z linii hydro fusion, jest świetna. Można nią szybko ułożyć włosy, lubię je w takim wydaniu, jakaś fajna opaska i stylizacja gotowa. Po suszarko-lokówce włosy się nie puszą, nie elektryzują.
Luśka09

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: Luśka09 »

Wygląd włosów ma duże znaczenie, dlatego trzeba o nie odpowiednio dbać w zależności od rodzaju lub ewentualnych problemów. Żeby włosy miały ładny i zdrowy wygląd, były gładkie i z połyskiem to pomocna będzie odżywka regenerująca włosy Density Collection od Grzegorza Dużego. Skład ma super, ponad 90% to naturalne składniki.
Awatar użytkownika
Lilka58
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2020, 23:02

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: Lilka58 »

Aby mieć piękne i zadbane włosy, należy o nie odpowiednio dbać. Moim zdaniem warto zdecydować się na olejowanie włosów olejem rzepakowym. Olej rzepakowy ma dużo witamin, więc świetnie wpływa na kondycję włosa. Już po pierwszym olejowaniu zauważyć znaczna różnicę.
paśka

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: paśka »

olej konopny zastosowanie na włosy ma same plusy. Także chce spróbować. Na razie sporo czytam na ten temat. Ale też koleżanki już uzywały i widzę na ich głowach znaczną poprawę. Włosy są lśniące i błyszczce. Także kupię sobie też olejek i może wróci dawny blask bo farbowanie zniszczyło mi włosy.
maryś9444

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: maryś9444 »

Jakiś czas temu miałam naprawdę duży problem z wypadaniem włosów i powiem szczerze, że na szczęście dość szybko sobie z tym poradziłam. Ogromny wpływ na poprawę moich włosów miało zastosowanie dermokosmetyków od Klorane z wyciągiem z chininy od Klorane. Polecam całą serię, bo super działa szampon, ale i kapsułki z keratyną. Pierwszy efekty widoczne są szybko.
Bella32

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: Bella32 »

Duże znacznie ma odpowiednio zbilansowany skład, który przede wszystkim pomoże odpowiednio zadbać o swoje włosy aby były zdrowe i jednocześnie mocne. Dlatego też poszukiwania warto rozpocząć od cenionych marek, jak Davines https://davines.pl/produkty/odzywka. Jednym z przykładów może być Rich Conditioner zapewniająca intensywne odżywienie, przy jednoczesnym wzmocnieniu. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znać co w szczególności pomogło!
elkaaa

Re: Proste i gładkie włosy

Post autor: elkaaa »

Ogólnie suszarka oferowana na witrynie https://babylisspro.pl/falco/ zbiera bardzo pozytywne recenzje. Klienci chwalą ją za solidną konstrukcję oraz doskonałą wydajność, co sugeruje, że może być to trafny wybór.
ODPOWIEDZ