Podkręcone rzęsy

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
byokyą

Podkręcone rzęsy

Post autor: byokyą »

Hej! Co daje efekt podkręconych rzęs? Moje naturalne rosną niestety prosto i chociaż są długie to jednak słabo widoczne bez użycia maskary. Szukam odżywki lub czegoś co podkręci mi rzęsy :) Możecie też pisać co jeszcze wspomaga wzrost rzęs na co dzień :idea:

PS nie mogę używać zalotki, nie na moje nerwy :shock:
baśkaaaa222

Re: Podkręcone rzęsy

Post autor: baśkaaaa222 »

Ja udałam się do stylistki rzęs i brwi. Uzupełniam je regularnie metodą 1:1. Efekt jest bardzo naturalny ale oczy wyglądają zdecydowanie lepiej ;) Dzięki temu zrezygnowałam z makijażu i rano mam więcej czasu dla siebie :D Tutaj: https://rzesyibrwi.pl możecie poczytać jak wiele zalet ma taki zabieg :)
Kąśliwa

Re: Podkręcone rzęsy

Post autor: Kąśliwa »

Mi pomaga baza pod tusz do rzęs (kupiłam bazę Variete firmy Eveline). Rzeczywiście wzmacnia właściwości tuszu, rzęsy są wydłużone i mają większą objętość. Na pewno też przedłuża trwałość tuszu. Rzęsy są bardziej elastyczne i tusz się nie osypuje. Z całego serca polecam
rzęska

Re: Podkręcone rzęsy

Post autor: rzęska »

Kąśliwa pisze: ↑21 cze 2021, 10:32 Mi pomaga baza pod tusz do rzęs (kupiłam bazę Variete firmy Eveline). Rzeczywiście wzmacnia właściwości tuszu, rzęsy są wydłużone i mają większą objętość. Na pewno też przedłuża trwałość tuszu. Rzęsy są bardziej elastyczne i tusz się nie osypuje. Z całego serca polecam
Dokładnie kupiłam na notino bazę jak i tusz Eveline. Teraz moje rzęsy zaczęły fajnie się prezentować. Oko zupełnie inaczej wygląda takie bardziej zalotne spojrzenie mi się zrobiło. Także super produkty do rzęs.
Maśka

Re: Podkręcone rzęsy

Post autor: Maśka »

Eveline kosmetyki to klasyk na polskim rynku w przyzwoitej cenie można otrzymać na prawdę dobry kosmetyk. Jakie jeszcze kosmetyki tej firmy stosujecie i możecie polecić. Mój mąż lubi bardzo ich żele po goleniu, stosuje od lat i nie mówi, ze nie wymieni na żaden inny :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Podkręcone rzęsy

Post autor: Zdzisiek78 »

Hej, jestem na początku drogi, jeśli chodzi o naukę makijażu. I przyszedł czas na rzęsy. Można je naklejać, np.: takie https://amazinglashes.com/pl/p/Klej-do- ... me-3ml/692 , albo malować. Tyle dowiedziałam się od kogoś, kto się tym zajmuje. I pytanie do was, panie. Która opcja jest lepsza?
ODPOWIEDZ