perfumy online

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Ladana_80
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2022, 16:05

perfumy online

Post autor: Ladana_80 »

Witajcie kochani, czy opłaca się według was kupować perfumy online? Dodam, że chodzi mi raczej o te droższe perfumy znanych marek, które mimo to w sklepach internetowych bywają o wiele tańsze niż w stacjonarnych drogeriach. Zaopatrujecie się w nie właśnie online? Zawsze udaje wam się dostać oryginały? Bo wiem, że czasem z tym bywa problem. Jak to wygląda?:)
Awatar użytkownika
Fryderyka1995
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2022, 0:51

Re: perfumy online

Post autor: Fryderyka1995 »

Ja zazwyczaj kupuje testery perfum, ale też właśnie tych droższych i online, ale nigdy nie zdarzyło mi się zakupić produktu, który nie byłby oryginałem. Wydaje mi się, że przede wszystkim trzeba sprawdzać opinie, a w razie czego po prostu kupić jakiś produkt na próbę. Teraz chyba coraz częściej jest podrabiać perfumy albo nie jest to opłacalne, ja tak sądzę :D
Żyrdka

Re: perfumy online

Post autor: Żyrdka »

Ja sporo ostatnio w sieci zamawiam i wydaje mi się że jak się chce kupować kosmetyki i perfumy w dobrej cenie to najlepiej właśnie w sieci szukać jakichś promocji i okazji
Joanna35

Re: perfumy online

Post autor: Joanna35 »

A gdzie zamawiasz? bo jak szukam w sieci to od razu się boje że dostane podróbę czy fałszywe kosmetyki i perfumy no i potem ostatecznie nie zamawiam nic
Joanna35

Re: perfumy online

Post autor: Joanna35 »

Ja zdecydowanie najczęściej na Notino :) super wybór tam jest, rożnych marek, a często są promocje i naprawdę można w super cenach się zaopatrzyć we wszystko
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:24

Re: perfumy online

Post autor: kasiunia »

Czy kupujecie perfumy oryginalnych marek? Dobrze wiecie ile one kosztuję - słowe, nie mało. Duże flakoniki są też często nieporęczne i trudno je zabrać z sobą na imprezę. Czy słyszałyście o czymś takim jak odlewki perfum - https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie ?To według mnie rewelacyjna sprawa, to są odlane oryginalne perfumy do mniejszych atomizerów , zapach w nich jest bezpieczny i trwały .Mogę też sobie kupić kilka różnych perfum, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ