Ochrona dla włosów

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Ochrona dla włosów

Post autor: Halinka »

Słyszałyście może, że spray termoaktywny Eu Sou Liso inoar https://inoar.com.pl/produkt/spray-eu-sou-liso-200-ml/ świetnie chroni strukturę włosa i wygładza? Koleżanka prowadzi salon fryzjerski i poradziła mi abym używała go szczególnie po keratynowym prostowaniu. Rewelacyjnie nabłyszcza i do tego dyscyplinuje rozwichrzone włosy.
Zdziśka

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Zdziśka »

Jeszcze go nie stosowałam ale chętnie spróbuję. Nie widziałam tego kosmetyku nigdzie na półkach w drogeriach, więc chyba jest profesjonalnym produktem. Ja ze swojej strony mogę polecić taką fajną maskę argan oil inoar . Też trzeba ją zamawiać przez stronę ale jaki niesamowity efekt nadaje włosom. Po prostu obłęd. Nawilża i wygładza z wielką mocą.
Żonka

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Żonka »

Widzę, że opowiadacie o jakichś ciekawych i dobrej jakości produktach do włosów. Mnie by się przydała skuteczna pielęgnacja, bo ostatnie farbowanie było jakieś feralne i włosy są jakieś słabe. Chyba skuszę się na te kosmetuki ale wydaje mi się, że maskę Argan OIL używa moja siostra. Muszę ją podpytać o nią i o ten spray termoaktywny także.
Świruska

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Świruska »

Przede wszystkim ten spray sprawia, że włosy są zdyscyplinowane i nie układają się tak jak same chcą. Gdy stosuję ten kosmetyk to jestem pewna, że tak jak sobie ułożyłam fryzurę tak będzie ona długi czas ładnie wyglądać. Zawsze wolałam bardziej produkty profesjonalne od tych drogeryjnych.
Liluś

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Liluś »

A dla mnie fajne jest to, że można go używać po keratynowym prostowaniu. Stosuję regularnie ten zabieg i później używam tego sprayu. Wpływa on zbawiennie na włosy. Z tego co przeczytałam, to można je stosować na każdy rodzaj włosów. A tą maskę arganową też chętnie wypróbuję.
Awatar użytkownika
tyber
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 21:01

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: tyber »

Żonka pisze: ↑12 mar 2021, 18:12 Widzę, że opowiadacie o jakichś ciekawych i dobrej jakości produktach do włosów. Mnie by się przydała skuteczna pielęgnacja, bo ostatnie farbowanie było jakieś feralne i włosy są jakieś słabe. Chyba skuszę się na te kosmetuki ale wydaje mi się, że maskę Argan OIL używa moja siostra. Muszę ją podpytać o nią i o ten spray termoaktywny także.
Są również kosmetyki odświeżające kolor włosów np. maski https://sklep.bellita.waw.pl/kosmetyki- ... osow-maski Możesz spróbować czegoś takiego.
Kailiś

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Kailiś »

Do włosów w moim przypadku świetnie sprawdza się seria Advance Techniques by Avon. Każdy musiałby dostosować pod swój włos natomiast jest duży wybór w zależności, czy włosy chcemy wzmocnić, czy też zwiększyć ich objętość. Znajdą się również szampony przeciw łupieżowi oraz wypadaniu włosów. Po samym myciu warto skorzystać z odżywki, taka kuracja z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość włosa. Zachęcam odwiedzić stronę gdzie znajdziemy najnowsze katalogi Avon.
Maśka

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Maśka »

Ciekawy produkt. Ja do wygładzania włosów używam super lokówki Curl Styler Luxe BaByliss. Nieprawdopodobne urządzenie, w którym nawiew chłodnego powietrza łączy się z temperaturą, dlatego nie niszczy włosów podczas zabiegu modelowania. Uwielbiam moje fale wykonane tą lokówką!
Grażyna11

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Grażyna11 »

Na pewno powinniście dobierać odpowiednie kosmetyki pod kątem potrzeb Waszych włosów. Wiadomo, że jeśli macie włosy przesuszone, to powinniście sięgnąć po odpowiednie produkty. U mnie bardzo pozytywnie sprawdził się szampon odżywiający od Klorane, on ma w sobie fajne masło mango. Dobrze nawilża, dzięki czemu włosy szybko się regenerują. Cieszy mnie to, że zawiera w sobie naturalne składniki. Ja osobiście chyba najbardziej lubię w nim niesamowity zapach :P
iłka04

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: iłka04 »

Jeśli chcemy żeby nasze włosy były w dobrej kondycji, zdrowo i ładnie wyglądały to trzeba stosować odpowiednie kosmetyki. Ja już od jakiegoś czasu staram się wybierać tylko takie z dobrym jakościowo składem. Im więcej naturalnych składników tym lepiej. Ostatnio trafiłam na szampon bursztynowy do włosów Amber Collection od Grzegorza Dużego. Chroni przed działaniem szkodliwego promieniowania UV między innymi, dlatego idealnie nadaje się na lato. Włosy po nim są gładkie i błyszczące.
rómi

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: rómi »

Maśka pisze: ↑21 mar 2021, 20:35 Ciekawy produkt. Ja do wygładzania włosów używam super lokówki Curl Styler Luxe BaByliss. Nieprawdopodobne urządzenie, w którym nawiew chłodnego powietrza łączy się z temperaturą, dlatego nie niszczy włosów podczas zabiegu modelowania. Uwielbiam moje fale wykonane tą lokówką!
Babyliss ma też fajną linię hydro fusion ze specjalną technologię jonowo-plazmową. Ta jonizacja sprawia, że włosy są jeszcze gładsze i lśniące, mam z tej linii suszarkę, to był super zakup, często jej uzywam do stylizacji wlosów, bardzo szybko suszy
Nikolaś

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Nikolaś »

Świetną metodą na regeneracje dla włosów są zabiegi z osocza ja się zdecydowałam na kilka zabiegów i włosy stały się mocniejsze pełne blasku i odzyskały swoją świeżość. A wszystko dzięki temu że napotkałam klinikę Novoderm https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna ... ie-wlosow/
Dżesika

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Dżesika »

W ogóle firma inoar znana jest z profesjonalnych kosmetyków, na których pracuje wiele salonów fryzjerskich. Też planuję w najbliższym czasie wybrać się do fryzjerki na kurację regenerującą i na pewno skorzystam właśnie z inoaru, bo po prostu są najlepsze!
ważka

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: ważka »

Mój ukochany fryzjer polecił mi do ochrony włosów fajny spray https://www.notino.pl/goldwell/stylesig ... ia-wlosow/ włosy mają intensywny i trwały połysk a dodatkowo produkt posiada właściwości Anti-Frizz i chroni kolor włosów.
BurkaMilości

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: BurkaMilości »

Tej serii akurat jeszcze nie wypróbowałam, ale z z różowej miałam szampon i odżywkę i na prawdę kondycja moich włosów się poprawiła nie do poznania. Za tą cenę bardzo dobra jakość, często tez są promocje własnie na tą markę kosmetyków na notino, za cenę drogeryjnych można mieć profesjonalny kosmetyk
krokięt

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: krokięt »

Też wybrałam produkty Klorane, ale u mnie akurat problem nie był z wypadaniem włosów, a z tym, że są one dość mocno zniszczone. Ratunkiem okazała się maska z organicznym masłem Cupuaçu. Maska u mnie sprawdza się na dość mocno kręconych włosach. W składzie ma składniki pochodzenia roślinnego.
Julia77

Re: Ochrona dla włosów

Post autor: Julia77 »

Olejki do włosów to szeroka gama produktów, które mają różne właściwości, ale ich cechą wspólną jest to, że zapobiegają utracie wody oraz chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Natomiast serum jest skondensowana substancją składającą się z silnie działających składników regeneracyjnych i odżywczych. Takie kosmetyki do pielęgnacji włosów znajdziecie w hurtowni https://hair-shop.pl/pl/menu/olejek-i-s ... w-310.html .
ODPOWIEDZ