Mezoterapia w Klinice Elite

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Andrea75
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2019, 4:43

Mezoterapia w Klinice Elite

Post autor: Andrea75 »

Witajcie! Po problemach zdrowotnych mam bardzo duże problemy z kondycją moich włosów. Najbardziej uciążliwe jest to że wypadają mi całymi garściami. Dlatego zastanawiam się nad mezoteriapią. Czytałam, że ten zabieg daje bardzo dobre efekty. W internecie znalazłam stronę przeszczep-wlosow-artas.pl - czy ktoś z Was korzystał z ich usług w tym zakresie?
Awatar użytkownika
Bianka-60
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2020, 3:44

Re: Mezoterapia w Klinice Elite

Post autor: Bianka-60 »

Ja korzystałam i jestem bardzo zadowolona. Otrzymałam z ich strony profesjonalne doradztwo. Cierpliwie odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, a teraz moje włosy są piękne, mocne i gęste :)
Naróto

Re: Mezoterapia w Klinice Elite

Post autor: Naróto »

Widziałam, ze pisał ktoś tutaj na temat mezoterapii igłowej. Na pewno jest to bardzo dobra metoda jeśli chodzi o terapie uzupełniającą. Co do kliniki Elite to widziałam nie tylko, ze leczą tutaj łysienie, ale tez i choroby skóry głowy czy nadmierne wypadanie włosów.
Awatar użytkownika
Iwona32
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:56

Re: Mezoterapia w Klinice Elite

Post autor: Iwona32 »

Zabiegi na włosy są całkiem drogie. Może lepiej zdecydować się na perukę naturalną, która jest wykonana z ludzkich włosów, ale może służyć przez długi okres. Jest to teraz modne rozwiązanie. Można taką zamówić tutaj https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ . Włosy można myć, suszyć, prostować, lokować, a nawet podcinać. Tylko trzeba je też odpowiednia pielęgnować.
sabriś444

Re: Mezoterapia w Klinice Elite

Post autor: sabriś444 »

Ogólnie trudno jednoznacznie ocenić, czemu wypadają włosy. Polecam przede wszystkim oświadczonego trychologa. Może okazać się, że jednym rozwiązaniem jest przeszczep włosów, gdzie ja też będę polecała Wam Klinikę Elite. W klinice dostępna jest metoda Artas - najnowocześniejsza w tym momencie.
ODPOWIEDZ