Łupież...

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
alicja908

Łupież...

Post autor: alicja908 »

Niestety od dłuższego czasu mam problem z łupieżem. Nie wiem, w jaki sposób się go pozbyć, nie wiem, co kupić, aby było skuteczne i nie wiem, czy poradzę sobie z tym problemem w domu, czy muszę pójść do specjalisty. Macie jakieś rozwiązania? Z góry dziękuję za wszystkie wiadomości!
eluś4333

Re: Łupież...

Post autor: eluś4333 »

No ja chyba jednak polecałabym pójść do lekarza, aby dokładnie sprawdził postać łupieżu, jaka u Ciebie jest. Myślę, że skuteczne będą tutaj apteczne produkty lub nawet te, które przepisuje lekarz na receptę. Jedno jest pewne - musisz działać! Na pewno wszystko się uda zgodnie z planem!
ania4333

Re: Łupież...

Post autor: ania4333 »

Wszystko zależy od tego, czego już używałaś, bo w przypadku łupieżu ogromna znaczenia ma pielęgnacja skóry głowy, którą wykonujesz. Jeśli chcesz zadziałaś w odpowiedni sposób na łupież, to myślę, że mogę polecić Ci szampon Ducray Kelual DS. To dermokosmetyk, a więc często przepisywany przez lekarz. Szampon jest w stanie wyeliminować nawet ciężką postać łupieżu. Kupić go możesz niemalże w każdej aptece. U mnie zadziałał, a teraz stosuję go raz w tygodniu, aby łupież już nie powrócił.
melka923

Re: Łupież...

Post autor: melka923 »

O! Moja siostra stosowała Kelual DS. U niej łupież również był bardzo dużym problemem. Wiem, że właśnie dzięki temu szamponowi szybko uporała się z łupieżem. On też świetnie oczyszcza skórę głowy, także myślę, że może być dla Ciebie ratunkiem. Także śmiało sobie korzystaj.
ODPOWIEDZ