Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
BENEE
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:38
Lokalizacja: Koszalin

Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: BENEE »

Witam :D Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która będzie miała jakąś informację na temat garisell.
Jakoś niedawno coś takiego zauważyłam na jakiejś grupce na facebooku.
Ktoś napisał o tym że jest to całkiem przyjazny krem pod oczy a dokładnie pod worki, tylko... yyy...
Widziałam dwie opinie na które żadna z dziewczyn mi nie odpisała :(
Szukałam osoby, która się zna i umie rozszyfrować INCI, może miała ten krem, wie jak to stosować, a przede wszystkim miała ten krem.

:D :D :D
Awatar użytkownika
Mała Mi
Posty: 21
Rejestracja: 15 lis 2019, 21:33

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: Mała Mi »

wybrałam kosmetyki z Bielendy obecnie mam tą linie kosmetyków przeciwzmarszczkowych do cery dojrzałej red ginseng. Te mogę spokojnie polecić z tej Seri co mówisz nigy o ich nie słyszałam
Awatar użytkownika
renia
Posty: 310
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: renia »

Tutaj https://e-ziaja.com/blog/porady/cienie- ... jszyc.html warto sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych porad dotyczących tego w jaki sposób zmniejszyć worki od oczami. Nie da się ukryć, że dzięki temu można wyglądać znacznie młodziej. Poza tym dowiecie się również o przyczynach powstawania takiego defektu. Takie informacje z pewnością okażą się przydatne.
Awatar użytkownika
BENEE
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:38
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: BENEE »

Zaję miałam, natomiast jeżli chodzi o Bielendę to może nie miałam akurat tego kremu, ale jednak to co miałam np. z miodem to mnie strasznie wysypywało na twarzy, a chyba nie o to chodzi, by niwelować sobie worki pod oczami, a w zamian za to mieć pryszczatą twarz z wielkimi guziołkami. Także ja podziękuję za to jeżeli chodzi o te dwa kremy, ale na prawde dziękuję Wam za czas i chęć :D :D
Awatar użytkownika
paczula
Posty: 156
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:08

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: paczula »

Niektóre zabiegi na twarz są bardzo bardzo skuteczne. tak jak na przykład mezoterapia - https://klinikamiracki.pl/czy-mezoterapia-dziala/ Można o tym poczytać :) ale jakbym miała coś polecić to własnie to
Awatar użytkownika
Szelest
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2020, 12:45

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: Szelest »

czy tylko dla mnie jest podejrzane to ze obie osoby odpisujace na twoj post benee maja ten sam awatar? xDDD jakie to jets mega smieszne. co do twojego kremu to ja go mam jakos od 3 miesiecy i jezeli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec to moge ci troche poopowiadac ale to tylko moje jakiej obserwacje. co do inci to troche sie znam ale nie jakos szalowo. potrafie rozszyfrowac co i gdzie powinno byc by nie podraznialo a dzialalo. co do stosowania to ja go nakladam 2 razy dziennie po umyciu twarzy i widze dzien za dniem, tydzien za tygodniem i miesiac po miesiacu ze skora pod oczami sie poprawia.

p.s. co do mezoterapii to jest to jakas opcja ale to wszystko tez zalezy gdzie ona mieszka, jakie ma zasoby srodku pienieznych na takie cuda itp.
Awatar użytkownika
BENEE
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:38
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: BENEE »

Podpowiesz może coś więcej co jest ze składem? Ja nawet nie mogę go na dobrą sprawę znaleźć, tak samo nie wiem co za co tam by odpowiadało, bo dla mnie chemia to jest jakaś czarna magia i na prawdę nie potrafię wybierać pod jego względem kosmetyków. Jeżeli byś była tak miła i powiedziała mi co tam jest, ale też czy nie ma żadnych podrażniaczy to bym była MEGA wdzięczna :D
Awatar użytkownika
mulan
Posty: 15
Rejestracja: 25 cze 2020, 9:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: mulan »

jeżeli o skład chodzi to wyjęłam z niego najważniejsze rzeczy. mam nadzieję, że ci sie przyda, bo w necie o tym jest na prawdę sporo, więc polecam poczytać :)

- olej ze słodkich migdałów
- skwalan
- niacynamid
- witamina C
- kofeina
- ekstrakt z arniki
- ekstrakt z drożdży
- ekstrakt z ruszczyka kolczastego
- ekstrakt z zielonej herbaty
- ekstrakt z zielonej kawy
- komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej
- olej śliwkowy
- bioferment z aceroli
- olej z ogórka
- bisabolol
- masło Shea
- masło Cupuacu
Awatar użytkownika
Szelest
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2020, 12:45

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: Szelest »

dobrze ze wkleila to bo ja akurat o tym zapomnialam a to dobra opcja by autorka tez bedzie mogla sobie popatrzec co za co odpowiada. ogolnie nawet jak spojrzysz sobie na lacinke to masz tam naturalne skladniki nawet w konserwantach czyli nie masz czegos takiego ze masz krem na 3 lata tylko na pol roku i to pokazuje jak bardzo jest rozne myslenie niekorych firm i ogolnie skladania kremu ze skladniko w calosc.
Awatar użytkownika
bernadett
Posty: 194
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:25

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: bernadett »

ja mam fajny krem pod oczy z bielendy, z serii red ginseng :) stwierdzilam ze to najwyzsza pora na zatrzymanie zmarszczek :)
Awatar użytkownika
mulan
Posty: 15
Rejestracja: 25 cze 2020, 9:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: mulan »

1. bielenda ma średnie składy
2. tu chodzi o worki pod oczami a nie zmarszki

aaaaaaaaaaaahh te reklamy xDDDD
Awatar użytkownika
BENEE
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:38
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: BENEE »

Nieważne już w sumie, bo się zdecydowałam i zamawiam krem z początkiem miesiąca jak przyjdzie wypłata, także zobaczymy jak będzie on działał. W każdym radzie dziękuję pięknie tym, którzy dawali odpowiedzi na temat tego kremu i pomocy z workami pod oczami. Jesteście najlepsi! :* Mam nadzieję, że tak jak i was tak i u mnie będzie.
Awatar użytkownika
tirleczik
Posty: 136
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:17

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: tirleczik »

fajne kosmetyki i kremy ma tez sklep www.skin79-sklep.pl koreańskie kosmetyki mają dobry i konkretny skład :) Wiec moim zdaniem warto w niego zainwestować
Awatar użytkownika
BENEE
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:38
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: BENEE »

Skady akurat skina znam BARDZO DOBRZE i maja sporo oblepiaczy przez co zapycha pory MAKSYMALNIE. Nie dla mnie takie rzeczy bo mam dość delikatną skórę, a to że jest ko koreańskie nie pomaga - TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH, bo ida też na rynek chiński.


Co do GARISELL EYE: Podoba mi się :) Dziekuję wszystkim paniom, które tutaj dobrym słowem o nim sypnęły :D Pięknie dziękuję!
Marika

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: Marika »

Ja na twoim miejscu udała bym się na konsultację do kliniki Novoderm https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna ... -pod-oczy/ a nie kombinowała z kremami które i tak nic nie pomagają . Sama miałam u nich zabieg i jestem bardzo zadowolona myślę że lepiej w to zainwestować ,niż bez sensu wydawać kasę na kosmetyki
Awatar użytkownika
Szelest
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2020, 12:45

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: Szelest »

@marika, ten krem co podajesz ma na prawdę wątpliwy skład. strasznie mocno mnie on by odstraszał. nie wiem czy sobie zdajesz sprawę ale tutaj jest o kremie pod oczy czyli bardzo delikatnej skórze, a ty o czymś takim dziwnym piszesz. nie próbowałabym szczęścia i pozostałabym przy garisell gdzie wiem że jest bezpieczne.
Leśna

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: Leśna »

Sczerze? Rozprawiłam się z wiecznym zmęczeniem na twarzy dzięki dyniowym peelingom ,które robię w klinice vesuna z Krakowa. Moja cera jest odpowiednio oczyszczona i nawilżona, ma równy koloryt i nie widać na niej zmęczenia. W końcu wyglądam jak człowiek, zwłaszcza wyspany.
lifka

Re: Kremy na worki pod oczami – co sądzicie o produkcie Garisell

Post autor: lifka »

orientujecie sie moze czy to jest oficjale zlodlo dystrybucji? https://verdelab.pl/produkt/garisell-eye/ bo widze strone z garisell eye i jestem ciekawa czy orgyginal sprzedaja. od jakiegos czasu szukam go w drogeriach i go nie widze a ludzie na facebooku pisali ze on jest dobry to chce wyprobowac. akurat mam kase z urodzin to bym sobie kupila go jako prezent dla siebie. poza tym tez widze ze sklad podobno jest chwalony i to ze nie podraznia oczu czyli to co piszecie o tym garisell eye tutaj sie zgadza. macie informacje co do tej strony czy jest legitna? skad wy kupujecie?
ODPOWIEDZ