Kosmetyki z naturalnym składem

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Jowita-80

Kosmetyki z naturalnym składem

Post autor: Jowita-80 »

Zaczęłam jakiś czas temu interesować się kosmetykami z naturalnym składem. Stwierdziłam, że nie ma sensu stawiać na pielęgnację "chemiczną", skoro mamy dostępne kosmetyki naturalne i to w tym momencie już w tak dużej ilości na rynku. Jasne, że je również trzeba dobrać do odpowiednich potrzeb naszej skóry, ale ja póki co wybieram naprawdę dobrze :)
Mania

Re: Kosmetyki z naturalnym składem

Post autor: Mania »

Jeśli szukasz naprawdę wysokiej jakości naturalnych kosmetyków to koniecznie skorzystaj z oferty marki Rosafilo - https://rosafilo.com/. To nasza polska firma, która oferuje luksusowe kosmetyki typu masła do ciała, pilingi, sole do kąpieli. Wszystkie ich kosmetyki są wykonywane ręcznie w oparciu o autorskie receptury, a wykorzystywane są w nich wyłącznie naturalne i wegańskie składniki najwyższej jakości. Ich kosmetyki często używane są w profesjonalnych ośrodkach SPA, hotelach, gabinetach kosmetycznych ale na szczęście są także dostępne dla indywidualnych klientów.
Awatar użytkownika
debra

Post autor: debra »

Zgadzam się, ja też sięgam od dłuższego czasu po kosmetyki naturalne. Moja twarz jest wymagająca, skłonna do podrażnień a przy tym sucha. Mnóstwo kosmetyków mnie uczulało do tego. Zdecydowałam się z polecenia farmaceutki sięgnąć po kosmetyki z Herbapol Polana. Poza tym, że są w ponad 96% naturalne to jeszcze w bardzo rozsądnych cenach. Kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji mają w ofercie, suplementy również które wspomagają skórę od środka. Sprawdźcie sami koniecznie.
Katarzyna

Post autor: Katarzyna »

Również się zgadzam. Odkąd przerzuciłam się na naturalne kosmetyki czuje zdecydowaną poprawę w stanie swojej skóry. Od zawsze borykałam się z przesuszoną skórą, zwłaszcza na twarzy i skórą dłoni, stosowałam wiele "kosmetyków" i nic nie przynosiło pożądanego efektu. Dopiero po tym jak wyrzuciłam ze swoich półek wszystkie chemiczne kosmetyki i zamieniłam je na naturalne środki poczułam się jak nowa. Nie tylko nawilżenie mojej skóry jest lepsze ale również świadomość tego, że korzystam z naturalnych kosmetyków poprawia mi samopoczucie. Zapatruję się w https://sklep.natko.pl/ bo mają świetne balsamy i żele do suchej skóry a i cenowo ich sklep bardzo mi odpowiada.
Annka

Post autor: Annka »

Jeśli nie masz swojej ulubione marki kosmetyków naturalnych to koniecznie odwiedź sklepik online Szklany Składzik - https://szklanyskladzik.pl/. Będziesz tam ogromny wybór kosmetyków z naturalnych składników, od polskich niewielkich (zazwyczaj) producentów, którzy przykładają ogromną wagę do tego by ich wyroby była w 100% naturalne, wykonane z wysokiej jakości składników, o dużej zawartości składników odżywczych. Wszystkie kosmetyki masz tam dobrze opisane, wiec na pewno znajdziesz coś dla siebie, Sa tam kosmetyki do twarzy, do ciała, do włosów, a także środki czystości do domu.
Monika

Post autor: Monika »

Kiedyś w ogóle nie patrzyłam na składy kosmetyków, nie obchodziło mnie za bardzo, co się w nich znajduje i co mogą zrobić mojej skórze, były tanie więc brałam. Jednak jakiś czas temu zaczęłam dbać o stan swojej skóry świadomie i teraz wybieram tylko kosmetyki naturalne. Szczególnie upodobałam sobie markę amvi cosemtics, uwielbiam ich kosmetyki :D szczególnie dobrze sprawdza mi się ich krem z witaminą B3 i peeling do twarzy. Krem ładnie rozświetla mi buzię, a peeling używany raz na tydzień oczyszcza moją skórą z matwego naskórka
Adelajda

Post autor: Adelajda »

Też zaczęłam ostatnio bardziej zwracać uwage na skład kosmetyków i bardziej świadomie je kupować. Teraz najbardziej lubię kosmetyki marki Apis - to nasza polska marka, oferująca kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Stosuję od nich kremy, maseczki, toniki, peelingi, ale najbardziej lubię ich rozświetlający balsam do ciała - https://apis-sklep.pl/4361-night-fever-rozswietlajacy-balsam-do-ciala-300-ml-p-232.html. Fajnie pachnie, ma świetny skład, jest delikatny, super nawilża, doskonale się wchłania, zostawia skórę odżywioną i promienną.
ODPOWIEDZ