Kosmetyki naturalne z dobrym składem

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
Olega

Kosmetyki naturalne z dobrym składem

Post autor: Olega »

Używacie kosmetyków naturalnych? Powiem Wam, że chciałam zmienić zawartość mojej kosmetyczki na te z bardziej naturalnym składem, ale przyznaję, ze ceny trochę mnie przeraziły. Dlatego stwierdziłam, ze zacznę samodzielnie robić kosmetyki, może takie podstawowe, ale dobry balsam do ciała czy krem będę w stanie sobie "ukręcić". Kupiłam sobie już surowce kosmetyczne.
Fany

Re: Kosmetyki naturalne z dobrym składem

Post autor: Fany »

Ja jednak wolę kupować tego typu rzeczy. Ceny może są wyższe niż zwykłych kosmetyków, ale sa one tej ceny warte. Ja zazwyczaj kupuje tego typu kosmetyki w drogerii online Szklany Składzik - https://szklanyskladzik.pl/. Sklep stawia na produkty naturalne i ekologiczne od sprawdzonych niewielkich polskich manufaktur. Jest naprawdę duży wybór, także jeśli chodzi o zakres cenowy. Poza kosmetykami kupicie tam także produkty do domu, akcesoria do kuchni, łazienki, środki czystości, naturalne produkty dla zwierząt oraz produkty w duchu idei zero waste.
Awatar użytkownika
debra

Post autor: debra »

Ja też sięgam po kosmetyki naturalne. Jakiś czas temu dostałam uczulenia na twarzy od kremu i wtedy zaczęłam czytać składy. Okazało się, że kosmetyki jakich używałam zawierały takie składniki które mogły podrażniać skórę... Przeszłam na pielęgnację naturalną i żałuję tylko, że tak późno. Kupuję kosmetyki z Herbapol Polana, to naprawdę solidna marka i na pewno znacie ich. A kosmetyki mają na rynku już od dłuższego czasu. Są wegańskie, delikatne, przeznaczone dla każdego rodzaju cery.
AlaG

Post autor: AlaG »

Jeśli chodzi o naturalne, to ja uwielbuam kosmetyki Bielendy. Mega duży wybór, ślicznie pachną, dla mnie bajka. Ulubione na teraz to balsamy z Bronzing Coco, bo trochę ciężko złapać teraz światło do opalenia :D , oprócz tego od zawsze miałam problemy z suchą skórą, więc balsamy cocktail + krem i serum water balance używam regularnie dla nawilżenia i też mogę bardzo polecić. Wszystko naturalnie i cruelty free, więc jak szukasz czegoś co warto wypróbować, to myślę że ciężko znaleźć coś lepszego
Ela

Post autor: Ela »

Ja też staram się sięgać po kosmetyki naturalne, myślę, że powinniśmy się stawać coraz bardziej świadomi tego, czego używamy aby pielęgnować swoją twarz. W tej kwestii moim ostatnim odkryciem jest frima amvi cosmetics :) Ich produkty są wegańskie i cruelty-free, a robią cuda na mojej twarzy. Szczególnie ich krem odżywczo-regenerujący, perełka wśród kosmetyków do pielęgnacji. Nawet po najcięższym dniu przywraca mojej twarz dawny blask i świeżość, a przy regularnym stosowaniu można zauważyć widoczne wygładzenie twarzy
Urszulla

Post autor: Urszulla »

Świetne kosmetyki ma firma Spa Ceylon. Są to kosmetyki ajurwedyjski, naturalne, bez siarczanów, alkoholi i parabenów w składzie. Kupuję je w sklepie online - https://spa-ceylon.pl/. Mają tam bardzo duży wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów. Najbardziej lubię serię Biały Jaśmin - świetnie dba o moją cerę - doskonale ja nawilża i odzywia. Co wazne sa to kosmetyki vegańskie, nie testowane na zwierzętach - dla mnie to bardzo istotna cecha.
ODPOWIEDZ