Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Syska33

Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Syska33 »

Hej,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat tego na jakie dermokosmetyki warto będzie zwrócić uwagę pod względem skuteczności działania na problemy trądzikowe i efekt starzejącej się skóry. Jednocześnie które są przebadane dermatologicznie, czekam z niecierpliwością na spostrzeżenia
OllaD

Re: Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: OllaD »

Kluczowa jest jakość i jednocześnie skuteczność działania, dlatego też jeśli szukacie konkretnych wariantów to na pewno warto będzie przyjrzeć sie bliżej marce Optimum Derma i tutaj https://lumisgroup.pl/optimum-derma znajdziecie dokładniejsze informacje, co do dostępnych produktów i też można sprawdzić sobie zdjęcia m.in przed i po ;)
Honna44

Re: Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Honna44 »

Dokładnie, kluczowa jest jakość i czystość składu bez zbędnych substancji zapachowych, barwników i parabenów. Tutaj trzeba przyznać ze optimum derma ma konkretne propozycje do profesjonalnego użytku, bogate w kasy aha i niewielką ilością konserwantów. No i umożliwiają wykonywanie personalizownaych zabiegów.
ZozaK

Re: Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: ZozaK »

Warto poświęcić więcej uwagi na jakość, czystość składu i jednak dobrze jest poczytać sobie więcej informacji odnośnie opcji i też ich przeznaczenia zarówno tych do walki ze zmarszczkami i słabym nawilżeniem oraz oczywiście zmianami trądzikowymi które są bardzo częste np. przy tłustej cerze.
Sania55

Re: Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Sania55 »

Dokładnie dobrze jest zajrzeć na stronę prezentującą daną markę, gdzie też można sprawdzić zdjęcia i się skontaktować z obsługą która będzie w stanie rozwiać wątpliwości i też go zaprezentować. Optimum Derma z badaniami klinicznymi, a w składzie mają kwasy AHA skuteczne w walce z trądzikiem i starzeniem się skóry.
ODPOWIEDZ