kosmetyczne nowinki

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Awatar użytkownika
hortensja_68

kosmetyczne nowinki

Post autor: hortensja_68 »

Hej wszystkim, jak się macie? Czy jest jakiś produkt kosmetyczny, który całkiem niedawno odkryłyście i chciałybyście o nim opowiedzieć? Jestem bardzo ciekawa i lubię czytać o takich nowościach. U mnie to z pewnością lakier żelowy. Do tej pory malowałam paznokcie tradycyjnymi lakierami, ale żelowe wydają się trwalsze i wyglądają też lepiej. Co was ostatnio zachwyciło?
pestka

Re: kosmetyczne nowinki

Post autor: pestka »

Ja lubie czytac wlasnie o takich rzeczach, polecajkach jakichs nowych, super kosmetyków bo sama nie mam mozliwosci wszystkiego przetestowac :) teraz rozgladam sie za jakims kosmetykiem rozjasniajacym przebarwienia wiec jesli ktos ma cos godnego uwagi, to bede wdzieczna :)
Orlica

Post autor: Orlica »

No jesli chodzi ci o coś rozjasniajacego, to ja moge z czystym sumieniem polecic https://www.notino.pl/garnier/skin-natu ... itamina-c/ , sama uzywam tego serum i naprawde pieknie sie sprawdza :)
pestka

Post autor: pestka »

oooo super, zamowie sobie koniecznie, bo moja cera wyglada juz coraz gorzej,a zalezy mi zeby cos z tym zrobic, wiec jesli jest skuteczne to serum tak jak mówisz, to na pewno wypróbuje :)
karolajna

Post autor: karolajna »

To powinny zainteresować Was takie ampułki nawilżające od https://schrammek.com.pl/product/moistu ... do-twarzy/ Odkryłam je niedawno i już bardzo polubiłam! zdecydowanie to moj nowy hit
Zuziak

Post autor: Zuziak »

Moją nowinką, choć wiem że wiele osób zna ten składnik od dawna, jest woda brzozowa - mój fenomen w pielęgnacji. Woda brzozowa jest cennym składnikiem, który może być wykorzystywany w pielęgnacji zarówno włosów, jak i skóry. Kilka informacji o jej wpływie na włosy znajdziesz tu https://elixirbynature.pl/wlasciwosci-w ... cji/b_lqjj. Woda brzozowa przede wszystkim ma właściwości nawilżające i odżywcze. Bogata jest w naturalne minerały, witaminy i przeciwutleniacze, które pomagają nawilżać i odżywiać zarówno skórę, jak i włosy. Działa głęboko, pomagając przywrócić naturalną równowagę nawilżenia. Ma też właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, co jest korzystne dla skóry skłonnej do trądziku, podrażnień czy stanów zapalnych. Może pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych skóry głowy, a także zapobiegać powstawaniu łupieżu. Dodatkowo działa jako delikatny tonik, który pomaga oczyścić skórę i zwęża pory. Może być stosowana jako część codziennej rutyny pielęgnacyjnej, aby przywrócić skórze zdrowy blask i równowagę. Stosowanie wody brzozowej na włosy może pomóc w ich wzmacnianiu i poprawie ich ogólnej kondycji. Działa odżywczo na cebulki włosowe, co sprzyja wzrostowi zdrowych i silnych włosów. Może również pomóc w redukcji wypadania włosów. Woda brzozowa ma właściwości przeciwdziałające łupieżowi. Jej stosowanie na skórę głowy może pomóc w regulacji produkcji sebum i zmniejszeniu łupieżu. Woda brzozowa może być stosowana na różne sposoby. Można ją dodawać do szamponów, odżywek czy masek do włosów, aby wzmocnić ich działanie. Może również być używana jako tonik do twarzy, stosowana jako składnik w maseczkach czy kompresach na skórę.
Irrena

Post autor: Irrena »

Ja nie gonię za nowinkami, a stawiam na kosmetyki naturalne wysokiej jakości. Od jakiego czasu używam kosmetyków Ceylon Spa i jestem z nich bardzo zadowolona. Są to kosmetyki ajurwedyjskie, nie zawierają siarczanów, alkoholu ani parabenów. Świetnie pielegnują, odżywiają skórę, idealnie nadają się do codziennej pielegnacji, nawet skóry bardzo wymagającej.
Ania96

Post autor: Ania96 »

W ostatnim czasie zwracam uwagę jedynie na kosmetyki z naturalnym składem. Szczególnie zainteresowały mnie te od Herbapol Polana. Dostępne są w szerokim wyborze i trzech seriach, więc łatwiej wybrać te odpowiednie. Dla mnie ważne jest też to, że są w rozsądnych cenach a w przypadku kosmetyków naturalnych jest to rzadkością.
Nelka

Post autor: Nelka »

Z nowinek kosmetycznych polecam Olejek Busajna, znakomicie nawilża i ujedrnia skóre. Zamawiam go w sklepie Pachnaca Kraina. Doskonale ujędrnia, nawilza skóre, przy tym dłużej opalenizna się dzięki niemu utrzymuj
Ewelina9658

Post autor: Ewelina9658 »

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej kosmetycznych nowinek, w tym również kosmetyków antysmogowych, które są odpowiedzią na rosnące problemy z zanieczyszczeniem powietrza. Te innowacyjne produkty oferują dodatkową ochronę skóry przed negatywnymi skutkami smogu i zanieczyszczeń środowiskowych. Tutaj trochę więcej w tym temacie https://hswlosy.pl/kosmetyki-antysmogow ... kit/b_vgzj. Kosmetyki antysmogowe często zawierają zaawansowane formuły, które wykorzystują składniki aktywne o działaniu oczyszczającym, ochronnym i regenerującym. Przeciwutleniacze, takie jak witamina C, witamina E, resweratrol czy koenzym Q10, są powszechnie stosowane w tych produktach. Mają one zdolność neutralizacji wolnych rodników i zapobiegają uszkodzeniom oksydacyjnym, które mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry. Dodatkowo, kosmetyki antysmogowe mogą zawierać składniki nawilżające i odżywcze, takie jak kwas hialuronowy, ceramidy, algi czy oleje roślinne. Te składniki pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, wzmacniają jej barierę ochronną i zapewniają intensywne nawilżenie. Wśród nowych rozwiązań na rynku znajdują się również kosmetyki antysmogowe w formie maseczek oczyszczających. Te maseczki zawierają często węgiel aktywny, glinki, enzymy lub ekstrakty roślinne, które pomagają usuwać zanieczyszczenia z powierzchni skóry i odblokowują pory. Maseczki antysmogowe pozostawiają skórę odświeżoną, oczyszczoną i promienną. Kolejną innowacją są kosmetyki antysmogowe w formie kremów z filtrami UV, które zapewniają ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz zanieczyszczeniami powietrza. Te produkty zawierają zaawansowane filtry przeciwsłoneczne oraz składniki, które neutralizują wolne rodniki i redukują szkodliwy wpływ zanieczyszczeń na skórę.
Ania92

Post autor: Ania92 »

Moim totalnym odkryciem jest balsam do ciała bioNAWILŻENIE marki BeBio. Jak sama nazwa wskazuje zapewnia doskonałe nawilżenie skóry. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i pozostawia skórę odżywioną.
Obrazek
ODPOWIEDZ