Jak dbać o paznokcie?

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
Ireś

Jak dbać o paznokcie?

Post autor: Ireś »

Jak dbacie o paznokcie? Tak mnie naszło i zastanawiam się, czy całość pielęgnacji oddajecie w ręce stylistki paznokci, czy jednak częściowo dbacie same? Moje dłonie od jakiegoś już czasu (z przerwami na lockdown) są pod opieką stylistki, ale pedicure zdarza mi się jednak często robić samodzielnie:)
Elżunia

Re: Jak dbać o paznokcie?

Post autor: Elżunia »

Na pewno marka Bielenda ma taką serię BIO VEGAN NAIL CARE ;) bardzo fajna jest i naprawdę paznokcie przy regularnym stosowaniu są bardzo odżywione więc warto wziąć pod uwagę stosowanie. Tylko wiadomo, 1 raz nic nie da, trzeba systematycznie o to dbac
quśka

Re: Jak dbać o paznokcie?

Post autor: quśka »

ja bardzo sobie chwale działanie odżywek z Eveline Cosmetics :) miałam już 8w1 i SOS a od niedawna uzywam tej nowej 6w1 w wersji french. Jest kapitalna bo nie dość, zed odżywia i pielęgnuje to jeszcze nadaje super efekty stylizacji więc mam i ładny wygląd płytki i dobrą kurację odżywczą :)

Obrazek
Ramona Soszyńska

Re: Jak dbać o paznokcie?

Post autor: Ramona Soszyńska »

O moje dłonie i paznokcie dbają dziewczyny z salonu Szychulska u mnie w Gdyni. Znalazłam ich na https://www.szychulska.pl/ i od prawie roku chodzę tylko tam. Regularnie robiona hybryda nieuszkodziła moich paznokci. Mam ładną płytkę, a dziewczyny mnie instruowały jak dbać o dłonie i paznokcie w domu. Moja mama też zaczęła chodzić na paznokcie do Szychulskiej. Jest tak samo zadowolona jak i ja. Wiele osób chwali, że mamy ładne paznokcie co też jest pewnym dowodem na jakość wykonania.
pączek

Re: Jak dbać o paznokcie?

Post autor: pączek »

Ja ostatnio się tak zastanawiałam nad zabiegami medycyny estetycznej i znalazłam taką świetną klinikę https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ i z tego co widziałam mają też laserowe zabiegi na wzmacnianie paznokci w ofercie! To na pewno wielu paniom się przyda
małgośka

Re: Jak dbać o paznokcie?

Post autor: małgośka »

Podstawą jest również odpowiednia pielęgnacja dłoni. W tym celu najczęściej kupuje ekologiczne kosmetyki w Ekoaleja.eu . Kremy mają doskonałe właściwości regenerujące co mnie bardzo cieszy, ponieważ zawsze miałam problem z wysuszonymi dłoniami, szczególnie po zimie.
Łucjan55

Re: Jak dbać o paznokcie?

Post autor: Łucjan55 »

Witam, dbanie o paznokcie jest bardziej istotne niż może się wydawać. Na ktomalek znajdziecie więcej informacji na ten temat, tu macie link https://ktomalek.pl/produkty-do-paznokci/k-128/1 . Jeżeli jeszcze nie zaczęliście dbać o paznokcie to śmiało wchodźcie na te stronę.
ODPOWIEDZ