Depilacja laserowa, tak czy nie?

Kosmetyki, zabiegi, zdrowie, dietetyka, aktywność fizyczna i sposoby na piękne ciało.
mamuśka17

Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: mamuśka17 »

Czy warto taką depilację wykonać? Na https://anlaya.pl/article/51-depilacja-laserowa/ jest dostępna dość szczegółowa informacja na ten właśnie temat. I z tego co rozumie, to po kilku zabiegach włoski już nie odrosną. Czy to prawda, że po takiej depilacji, faktycznie jesteśmy "łyse"? Na co należy zwrócić uwagę, przy wyborze kliniki na taki zabieg?
Awatar użytkownika
hariett
Posty: 56
Rejestracja: 20 sie 2020, 19:18

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: hariett »

Warto, warto, depilacja laserowa jest genialna, wreszcie masz spokój z goleniem czy używaniem depilatora (ja go nie znosiłam!). Teraz mam gładkie nóżki i nie muszę pamiętać o depilacji, to na maksa wygoda. Na zabiegi chodziłam do Studio Laser w Częstochowie https://www.studiolaser-depilacja.pl/czestochowa.html Fajnie tam jest, nowocześnie i miło i nie mają cen z kosmosu.
Miłoszka

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: Miłoszka »

Jak najbardziej tak! Moim zdaniem jak tylko ktos może sobie pozwolić to warto. To ogromna wygoda i oszczędność czasu. Ja robiłam zabiegi w https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ i bardzo polecam. Mają świetnych specjalistów i bardzo dobry sprzęt do takich zabiegów
ośka7877

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: ośka7877 »

Zdecydowanie tak! Decyzja o wykonaniu zabiegu depilacji była najlepszą w moim życiu! Miałam poważne problemy z owłosieniem, włoski odrastały mi tak szybko, że musiałam je usuwać codziennie... Efekty depilacji laserowej są za to lepsze niż oczekiwałam - pozbyłam się włosków do zera i już nie odrastają! Zabieg robiłam tu: https://epilou.pl/depilacja-laserowa-trwalosc/ - sprawdźcie ich ofertę!
luśka31

Re: Depilacja laserowa, tak czy nie?

Post autor: luśka31 »

Jak najbardziej tak! Ja byłam kilka razy na depilacji laserowej w gabinecie. Teraz używam w domu tego urządzenia - https://beautifly.eu/produkt/wielofunkc ... shine-ice/, efekty też są super. Nie wyobrażam sobie wrócić teraz do wosku, czy golenia maszynką.
ODPOWIEDZ