suszarka do włosów

Lodówki, pralki, zmywarki. Sklepy z artykułami AGD i RTV, recenzje sprzętu, serwis.
luńia

suszarka do włosów

Post autor: luńia »

Chciałabym kupić jakąś solidną, wytrzymałą suszarkę. Kupiłam z rok temu jakąś niedrogą w markecie i padła. Mam gęste włosy, suszę je codziennie i fajnie by było jakby suszarka to wytrzymała. Dobrze jakby miała też jonizację.
KaśkaŚ

Re: suszarka do włosów

Post autor: KaśkaŚ »

zerknij sobie na suszarki z babyliss. Ja mam taką z dyfuzorem - sprawdza się super do układania włosów. Jest lekka i ma długi kabel więc nic się nie plącze podczas suszenia. Mam tez od nich lokówkę - ogólnie oba sprzety są super. W rtv euro agd mają teraz sporo promocji więc można je kupić w dobrej cenie
trośka

Re: suszarka do włosów

Post autor: trośka »

KaśkaŚ pisze: ↑15 lis 2020, 18:30 zerknij sobie na suszarki z babyliss. Ja mam taką z dyfuzorem - sprawdza się super do układania włosów. Jest lekka i ma długi kabel więc nic się nie plącze podczas suszenia. Mam tez od nich lokówkę - ogólnie oba sprzety są super. W rtv euro agd mają teraz sporo promocji więc można je kupić w dobrej cenie
Babyliss ma dobre urządzenia, te mam tej marki suszarkę do włosów, mój model ma podwójną jonizację, to super rozwiązanie dla włosów z tendencją do puszenia się, bo je mocniej wygładza
ankaa

Re: suszarka do włosów

Post autor: ankaa »

Według mnie świetnym rozwiązaniem jest https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 15de.bhtml . Co do tej suszarki to działa ona bardzo sprawnie, dokładnie suszy włosy i przede wszystkim posiada ona też wysokiej jakości dyfuzor co jest bardzo ważne
ODPOWIEDZ