Panele PV - co o tym sądzić?

Lodówki, pralki, zmywarki. Sklepy z artykułami AGD i RTV, recenzje sprzętu, serwis.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 388
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:59

Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Linda »

Warto zdecydować się na panele PV?
Tutaj https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ widziałam ciekawą stronkę, gdzie piszą na ten temat nieco więcej.
Zastanawiam się czy to jest dobre rozwiązanie do każdego domu.
Dużo się teraz o tym mówi, dlatego jestem ciekawa czy ktoś z was już się na to zdecydował.
Chętnie poznam wasze zdanie.
opiumć

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: opiumć »

zawsze można zainwestować jeszcze dobrego robota sprzątającego, ja mam rombe na przykład. Zbiera bardzo dobrze sierść. Wart swojej ceny. Uruchamianie na odległość, mapowanie pomieszczeń na wzorowym poziomie.
rybaśka

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: rybaśka »

noo taki robocik to robotę zrobi za nas
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 259
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:49

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: kasiakowa06 »

Linda pisze: ↑18 cze 2020, 16:59 Warto zdecydować się na panele PV?
Tutaj hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne widziałam ciekawą stronkę, gdzie piszą na ten temat nieco więcej.
Zastanawiam się czy to jest dobre rozwiązanie do każdego domu.
Dużo się teraz o tym mówi, dlatego jestem ciekawa czy ktoś z was już się na to zdecydował.
Chętnie poznam wasze zdanie.
Panele fotowoltaiczne to inwestycja na lata, zwłaszcza jak się ma taka opiekę jak http://www.gmstarbud.pl/fotowoltaika-sandomierz
Awatar użytkownika
Dorota
Posty: 135
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Dorota »

Właśnie tak. Instalacja na lata, która przez lata będzie przynosiła nam oszczędności. To także ekologiczne rozwiązanie, a wiadomo, że takie rozwiązania to przyszłość. Do tego fotowoltaika to niezależność od wzrostów cen energii. Generalnie czego chcieć więcej :) Grunt oto wybrać rzetelną firmę do opracowania projektu i jego wykonania. Od siebie mogę zaproponować ABC SUN ENERGY GRUPA Fotowoltaika https://www.abcsunenergy.pl/ . Wiem, że mają ogromne doświadczenie w temacie.
Jakś

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Jakś »

Pewnie, że warto montować panele PV, ale tylko ze sprawdzoną firmą, która gwarantuje kompleksową usługę oraz pomoc także na etapie funkcjonowania instalacji. Najlepszą ofertę ma obecnie firma Revolt Energy - https://www.revoltenergy.eu/, bo poza tym, że oferują wykonanie wszystkich obliczeń, dobór najlepszych rozwiązań, montaż oraz obsługę posprzedażową, to oferują także obiór paneli po okresie gwarancji. I są jedyną firmą w Polsce, która ma taką opcję.
Pućka

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Pućka »

Jeżeli jest to dla Ciebie zbyt duży wydatek to najpierw poczytaj o tym, że można się starać o dofinansowanie ze środków unijnych https://sazet.com.pl/fotowoltaika-torun/ . Poza tym na takiej inwestycji tak naprawdę nigdy nie tracisz, a nawet zyskujesz niższe opłaty za prąd.
Żanetka

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Żanetka »

U nas mąż znalazł po prostu dobrą firmę, która założyła nam panele na dachu. Na szczegółach sie nie znam, ale szybko im to poszło, montaż, ustawienie, podłączenie. Rachunki są prawie zerowe, tylko jakieś tam opłaty stałe. Polecam sobie wejść na stronę firmy Hymon https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-szczecin/
Bałka

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Bałka »

Nam zakładała firma Edison Energia bardzo jesteśmy z mężem zadowoleni. Wszystko zostało sprawnie zrobione, firma bardzo rzetelnie wykonała swoje zadania. Zakładaliśmy instalacje fotowoltaiczna w czasie gdy mogliśmy otrzymać dotacje , dodatkowo nawet na pompę ciepła. Jesteśmy bardzo zadowolenie ,firma we wszystkim nam pomogła.
komiśka12

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: komiśka12 »

Dorota pisze: ↑20 wrz 2021, 11:23 Właśnie tak. Instalacja na lata, która przez lata będzie przynosiła nam oszczędności. To także ekologiczne rozwiązanie, a wiadomo, że takie rozwiązania to przyszłość. Do tego fotowoltaika to niezależność od wzrostów cen energii. Generalnie czego chcieć więcej :) Grunt oto wybrać rzetelną firmę do opracowania projektu i jego wykonania. Od siebie mogę zaproponować ABC SUN ENERGY GRUPA Fotowoltaika https://www.abcsunenergy.pl/ . Wiem, że mają ogromne doświadczenie w temacie.
Wow, super!
-
Aborcja za granicą - Kliniki aborcyjne w Czechach od wielu lat zyskują dobre opinie i przyjmują pacjentki z całej Europy. Prawie 40% to kobiety z Polski, które zdecydowały się na zabieg usuwania ciąży.
Marian

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Marian »

Oczywiście, ze warto decydować sie na panele. To świetne rozwiązanie, które pozwala znacznie obniżyć rachunki za prąd i nie obawiać się kolejnych podwyżek. My instalacje mamy od ponad pół roku i wszystko działa bez zarzutu, dokładnie tak jak powinno. Panele montowała nam (i oczywiście dobierała) firma Multi Solar - http://multi-solar.pl/ . Jest to firma z Poznania, ale przyjmuje zlecenia na terenie całej Polski. Zajmuje się wszystkim kompleksowo i profesjonalnie. Montują panele dla domów jedno i wielorodzinnych, dla biurowców i dla gospodarstw rolnych.
Krysia

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Krysia »

Inwestycja w panele fotowoltaiczne przy znacznych wzrostach energii jest opłacalna. Warto stworzenie takiej instalacji powierzyć doświadczonemu wykonawcy, który tak jak Hymon wykona to od audytu po montaż i serwisowanie. Kontakt z nimi sprawny, a dodatkowo działają na terenie całej Polski więc maja liczne ekipy montażowe co przekłada się na krótszy czas oczekiwania na rozpoczęcie inwestycji. Można liczyć również na pomoc z ich strony w wypełnianiu papierów potrzebnych do ubiegania się o dofinansowanie. Ja nie lubię takich pism więc była mi taka pomoc na rękę.
Łukasz

Re: Panele PV - co o tym sądzić?

Post autor: Łukasz »

Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu oraz pieniędzy. Dlatego mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę mojego ulubionego sklepu Moduleo z panelami podłogowymi oraz akcesoriami do nich, w tym np. Moduelo Layred .
ODPOWIEDZ