Młynek do kawy

Lodówki, pralki, zmywarki. Sklepy z artykułami AGD i RTV, recenzje sprzętu, serwis.
Dereń

Młynek do kawy

Post autor: Dereń »

Czy ktoś z Was ma w domu młynek do kawy? Zastanawiam się, czy kupic takie urządzenie zanim odłożę trochę pieniędzy na ekspres. Jeśli chodzi o kawę, to uwielbiam tę z UpCafe.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Młynek do kawy

Post autor: Halinka »

Kiedyś gdy w sklepach było tylko kawa ziarnista to używaliśmy młynka. Teraz zupełnie nie mam czasu ani weny na jej długotrwałe zaparzanie. Najwygodniej jest mi przygotowywać kawy rozpuszczalne . Muszę sobie właśnie kupić jakąś w sklepie Woseba, bo mój brat ostatnio tu kupował taką, która bardzo mi smakowała. Zdaje się, że była to WOSEBA MOCCA FIX GOLD.
Dorian

Re: Młynek do kawy

Post autor: Dorian »

Dla koneserów kawy, młynek do kawy z żarnami może być najlepszym wyborem, ponieważ żarna zapewniają równomierne mielenie ziaren i zachowują pełnię smaku kawy. Żarnowe młynki są dostępne zarówno w wersji ręcznej, jak i elektrycznej, co daje możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji i potrzeb. O zaletach młynków żarnowych i porównaniu ich z innymi rodzajami młynków przeczytasz na https://sklepagm.pl/blog/wpis/jaki-mlyn ... ybrac.html więc warto o tym wiedzieć.
ODPOWIEDZ