Jakiego robota kuchennego polecacie

Lodówki, pralki, zmywarki. Sklepy z artykułami AGD i RTV, recenzje sprzętu, serwis.
Awatar użytkownika
lisa96
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:19

Jakiego robota kuchennego polecacie

Post autor: lisa96 »

Cześć! Planuję nieco zmodernizować swoją kuchnię i zainwestować w robota kuchennego. Zależy mi na tym, żeby to był sprawdzony produkt. Jakiego robota kuchennego macie u siebie w kuchni? W co polecacie zainwestować?
Awatar użytkownika
mirka
Posty: 38
Rejestracja: 20 kwie 2019, 9:19

Re: Jakiego robota kuchennego polecacie

Post autor: mirka »

Niedawno kupiłam speedcooka i to była bardzo dobra decyzja. Taki sprzęt świetnie się u mnie sprawdza – można w nim ugotować obiad, zrobić koktajl, ciasto czy chleb.
Awatar użytkownika
lisa96
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:19

Re: Jakiego robota kuchennego polecacie

Post autor: lisa96 »

Dzięki za informacje! Ktoś jeszcze korzystał z tego sprzętu? Czy może macie doświadczenie z użytkowaniem innych urządzeń wielofunkcyjnych? Trochę boję się, że urządzenie może mi nie podpasować, a nie chciałabym inwestować takich pieniędzy na darmo.
Awatar użytkownika
Szejma
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 11:50

Re: Jakiego robota kuchennego polecacie

Post autor: Szejma »

Jeśli masz takie obawy, to zawsze wcześniej możesz to urządzenie przetestować. Akurat speedcook ma opcję wypożyczenia na okres dwóch tygodni. Sama z tego korzystałam i to naprawdę fajna opcja.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 762
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:50

Re: Jakiego robota kuchennego polecacie

Post autor: Zdzisiek78 »

O ile dobrze pamiętam, to w kuchni z krojeniem bardzo dobrze radził sobie robot T1000.
zośka3

Re: Jakiego robota kuchennego polecacie

Post autor: zośka3 »

U mnie daje rade blender. Przyrządzam nim zdrowe koktajle warzywne, ale wiem, że równie dobrze sprawdzi się do ubijania piany z białek, do wszelkich mrożonek, placków ziemniaczanych i pasztetu. W dodatku jest poręczny i nie zajmuje dużo miejsca. Może to jest jakiś plan...
ODPOWIEDZ