Rower elektryczny

Aktywność fizyczna, sprzęt, odzież sportowa, rekordy, odchudzanie, pasje.
Awatar użytkownika
betinka
Posty: 407
Rejestracja: 29 gru 2018, 15:55

Rower elektryczny

Post autor: betinka »

W dobie bycia eko wiele osób szuka ciekawych rozwiązań a jednym z takich jest rower elektryczny. Oczywiście rower rowerowi nierówny więc trzeba wybrać na rynku ten właściwy i wtedy warto posiłkować się takimi artykułami https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... aki_wybrac Wskażą który rower jest odpowiedni i dlaczego oraz podadzą cenę co pomoże dokonać wyboru.
Awatar użytkownika
intereska
Posty: 33
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:15

Re: Rower elektryczny

Post autor: intereska »

Ja zastanawiam się nad jakąkolwiek działalnością w zakresie sportu, jest mi o tyle ciężko, że mam dwójkę dzieci, które są wulkanami energii, jak one przestają działać to ja jedyne o czym marzę to o tym bym poszła spać. Rzeczywiście taki rower z https://www.domenasportowa.pl/ albo chociaż orbitrek pomógłby mi zrzucić sadełko, ale muszę wygospodarować na to siły.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 170
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:30

Re: Rower elektryczny

Post autor: Halinka »

Może są wśród Was tacy pasjonaci rowerów elektrycznych, którzy chcą wiedzieć wszystko o nich, a nawet o konstrukcji szczegółowo? Jeśli tak to koniecznie musicie zajrzeć na tą stronę http://gopedelec.eu/ . Są na niej różne porady i triki, które z pewnością się przydadzą. W poradniku jest słownik niektórych pojęć i nawet wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania.
Awatar użytkownika
tęcza
Posty: 82
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:19

Re: Rower elektryczny

Post autor: tęcza »

Moja znajoma od jakiegoś czasu przyjeżdża do pracy własnie takim rowerem elektrycznym. W sumie to on jest bardzo fajny ale wydaje mi się, że zanim zasiądzie się na taki rower warto poznać zasady użytkowania takiego roweru by nie zrobić sobie czy innym krzywdy. I tak szukając jakieś odpowiedzi na moje pytania znalazłam ten artykuł https://pmbike.pl/podstawowe-zasady-uzy ... ktrycznych Czytaliście może go?
falet
Posty: 139
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:06

Re: Rower elektryczny

Post autor: falet »

W sklepie https://corciano.pl/ na pewno znajdziesz dla siebie odpowiedni rower treningowy, z tego co wiem, to mój znajomy od nich ma ten sprzęt i jest zadowolony. Ja myślę nad bieżnią od nich, ale jak na razie muszę sobie odłożyć na nią pieniądze. Uwielbiam ten sklep i dość sporo rzeczy już z niego mam.
ODPOWIEDZ