psychoterapeuta

Aktywność fizyczna, sprzęt, odzież sportowa, rekordy, odchudzanie, pasje.
Awatar użytkownika
abenda
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:27

psychoterapeuta

Post autor: abenda »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, polecam poczytać artykuł https://kulepszemu.pl/psychoterapia-ind ... -warszawa/
hiczungł

Re: psychoterapeuta

Post autor: hiczungł »

Gabinet psychoterapii http://psychoterapeutabytom.pl/oferta/ umożliwił mi przeprowadzenie terapii rodzinnej, której to wszyscy wymagaliśmy. Cała nasza familia była ze sobą skłócona i w nie najlepszej kondycji. Ale już po kłopocie, całe szczęście. Takie wsparcie było konieczne.
Awatar użytkownika
dariaWo
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:13

Re: psychoterapeuta

Post autor: dariaWo »

Jakiś czas temu korzystałam z psychoterapii i bardzo jestem zadowolona z efektów, bardzo dużo mi to dało, dzięki temu wróciłam do normalności. Także jeśli szukacie sprawdzonej poradni psychiatryczno-psychologicznej w Rzeszowie to skierujcie się do Centrum Terapii Rodzin Dialog https://dialog.rzeszow.pl/ ja właśnie u nich się leczyłam i mam o nich ja najlepsze zdanie.
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 136
Rejestracja: 13 wrz 2019, 12:32

Re: psychoterapeuta

Post autor: Mary Jane »

Jeśli chodzi o pomoc dla rodzin to warto udać się na odpowiednią terapię niezależnie od etapu życia dzieci. Terapia dla rodzin Kraków to idealne rozwiązanie w momencie, gdy macie do czynienia z różnego rodzaju problemami wynikającymi z przebytej traumy czy też po prostu trudności życia codziennego.
Róża

Re: psychoterapeuta

Post autor: Róża »

Oczywiście, że tak. Przecież dobry terapeuta może być dla Was niesamowitym wsparciem. Włąśnie dlatego warto byłoby pomyśleć o wizycie w dobrym gabinecie. Wiem, że u wielu osób świetnie sprawdza się Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, więc może i u Was by to zadziałało? Sami sobie to przemyślcie.
Gość

Re: psychoterapeuta

Post autor: Gość »

Dla tych, którzy potrzebują wsparcia terapeutycznego lub psychologicznego, platforma https://psychologuj.pl/specjalisci/ jest świetnym rozwiązaniem, umożliwiającym bezpośredni kontakt z doświadczonymi profesjonalistamiz całej Polski.
ODPOWIEDZ